Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Nagyon korrekt lett ez a cikk!

    Na igen a telefon nem kis hazánkban lesz a legnépszerűbb, az biztos, ahol viszont ezeket a plusz funkciókat ki lehet használni, ott viszont egy teljesen vállalható kis telefon a Pixel szerintem.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz danieltailor #63 üzenetére

    Azért azt a többi gyártó meg tudta oldani, hogy nagy kijelző ellenére is használható legyen egy kézzel. Valamilyen segéd mindenkinek van. Az iPhone amióta nagyobb telefonokat is gyárt úgy segít, hogy lejjebb viszi az ikonokat, hogy könnyebben elérd a fentebb lévőket. A Huawei/Honor páros lebegő gombot ad, amit megérintve a négy ikont hozza elő. (Vissza, Home, Futó alkalmazások, a negyedikre nem emlékszem már) stb..

    Sipy kollégádnak a példája pedig valóban nagy volt, nagy marhaság, ugyanis nem azt írta a cikk szerzője, hogy a konkurensek a felsorolt dolgok mindegyikével rendelkeznek, hanem azt, hogy ebben a kategóriában már nem elég jónak lenni, hanem nem árt, ha tud valami különlegességet. Így a Samsung edge kijelzője, az iPhone 7 Plus és a Huawei/Honor duplakamerája, a G5 moduláris lehetőségei. Az iPhone ilyen példában való említése meg már csak azért is hülyeség, mert neki a másik különlegessége maga az iOS. Más telefont nem tudsz vásárolni, amin ez a rendszer fut, Androidból viszont van választék bőven a Mate-től a Galaxy S7 edge-ig. Ezek pedig egytől egyig kiváló telefonok. Nem rossz mobil ez, sőt, nekem kifejezetten tetszik, leírtam már a véleményem róla, de azért elájulni sem kell tőle. Ahol ki lehet használni az asszisztenst, ott ez egy jó alternatíva a többi Androidos telefon mellett.

    Más:
    Azt viszont nem értem miért kell kiakadni azon, hogy az asszisztens nem beszél magyarul, egy telefonról sem tudok, de autóról sem, aminek a hangvezérlése beszél magyarul, nekem például igényem sincs rá, az iPhone-om tökéletesen megérti, az esetek 90%-ában, hogy mit kérek tőle. Nem azt jelenti, hogy perfekt angolul kell beszélni ahhoz, hogy megértse a telefon a parancsot. Középfokú angolja pedig azért szerintem a többségnek van, de ehhez még az sem kell.

    [ Szerkesztve ]

  • .Szaki.

    addikt

    válasz *RLaci* #124 üzenetére

    Akkor Te jól választottál! Használd egészséggel! :) A szerkesztő több mindent felsorolt, igazából úgy lehetne talán ezt máshogy megfogalmazni, hogy egy kis színház mehetett volna köré. Én nem őt választanám, de továbbra is azt mondom, hogy szerintem rendben van a Pixel XL.

Új hozzászólás Aktív témák