Hirdetés
- Apple iPhone Air - almacsutka
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Telekom mobilszolgáltatások
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
BulletBill27
aktív tag
A koncepció tetszett régebben is, de ez most valamiért nem jön be.
-
xperiasigi
őstag
Amúgy nem lenne rossz az a proci bőven elég bele ha normális a rendszer..csak az a kàva

-
csab2
veterán
sosem fogom megérteni, hogy az egyébként nagyon jó ötlet Padfone koncepciót miért így kell megvalósítani.
Ha már egyszer adott a "bölcső", ami biztosítja a nagyobb képernyőt, akkor a telefon miért nem lehet "mobilabb". Itt maximum 4,3"-os kijelzőre gondolok.
Annak én jóval több értelmét látnám, mint az 5"/8,9" párosnak...Teljesen egyet értek.
-
#65577472
törölt tag
Látom a dokkoló megint elmaradt
Rosszul látod
Szerk: Ha billentyűzetre gondolsz, az valóban nincs.
-
tomistarkapi
tag
Látom a dokkoló megint elmaradt
-
ucli
senior tag
A PadFone X is ugyan ez
-
Tidzsimon
őstag
-
roli543
őstag
Egyébként már várom, hogy a Fonepad 7-et mikor lehet becsúsztatni egy 10-es dokkolóba
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Xmodule
őstag
lg g2/3 melle egy ilyen tablet bölcsö 12"ba tökeletes lenne. persze min 120gb hattertar legyen a tabban es becsatlakozas utan egyböl szinkronizaljon mindent.
-
dreamdancer
őstag
sosem fogom megérteni, hogy az egyébként nagyon jó ötlet Padfone koncepciót miért így kell megvalósítani.
Ha már egyszer adott a "bölcső", ami biztosítja a nagyobb képernyőt, akkor a telefon miért nem lehet "mobilabb". Itt maximum 4,3"-os kijelzőre gondolok.
Annak én jóval több értelmét látnám, mint az 5"/8,9" párosnak...+1
Kár, hogy az ASUS nem így gondolja. -
roli543
őstag
A Zenfone széria és a padfone mini mikor érkezik?
-
avlisz80
tag
Padfone 2-re cserélem ha dobnak rá egy vékonyat!!!Kárpótlásul a sok pf2 hibáért amit el kell viselni sajnos!Ja és fehérbe! Köszi!
-
dr.zsírvágó
csendes tag
...hanem csupán Snapdragon 800 processzor kör épül...
Na ezért nem kell.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
#65577472
törölt tag
Hát igen, valóban nem túl acélos, és ott a bölcső mérete is kisebb...
A mobilarénás Padfone mini cikkből:
"A konstrukció már bizonyított, ugyanakkor kérdés, hogy ebben a méretben is van-e annyi értelme, mint nagyobban, ahol egyértelműen arról szólt a fáma, hogy az ember elrohangál a telefonnal, este, illetve munkában pedig egy 10 inches táblagépet kanyarít a készülékéből. Mindez azért is kérdés, mert az ASUS erre a 7 inches méretre már házon belül is adott választ, ez volt a Fonepad, ami egy 7 inches phablet volt."A padfone koncepciónak szerintem is ez lenne az értelme: egy kompakt "mobil" telefon, táblában viszont 9-10"
Jogos. 7" bölcsőnek ma már nincs sok értelme.
(#6) saelin Lehet
-
saelin
veterán
Még mindig furán néz ki, de úgy látszik működőképes. Itthon lehet padfone-t kapni?
-
amanoba
őstag
sosem fogom megérteni, hogy az egyébként nagyon jó ötlet Padfone koncepciót miért így kell megvalósítani.
Ha már egyszer adott a "bölcső", ami biztosítja a nagyobb képernyőt, akkor a telefon miért nem lehet "mobilabb". Itt maximum 4,3"-os kijelzőre gondolok.
Annak én jóval több értelmét látnám, mint az 5"/8,9" párosnak...hasonlóan látom én is..4,3-4,7 telefon, ,minimum 10 vagy nagyobb tablet kijelzőméret kellene.
-
|AP|
veterán
Hát igen, valóban nem túl acélos, és ott a bölcső mérete is kisebb...
A mobilarénás Padfone mini cikkből:
"A konstrukció már bizonyított, ugyanakkor kérdés, hogy ebben a méretben is van-e annyi értelme, mint nagyobban, ahol egyértelműen arról szólt a fáma, hogy az ember elrohangál a telefonnal, este, illetve munkában pedig egy 10 inches táblagépet kanyarít a készülékéből. Mindez azért is kérdés, mert az ASUS erre a 7 inches méretre már házon belül is adott választ, ez volt a Fonepad, ami egy 7 inches phablet volt."A padfone koncepciónak szerintem is ez lenne az értelme: egy kompakt "mobil" telefon, táblában viszont 9-10"
-
#65577472
törölt tag
sosem fogom megérteni, hogy az egyébként nagyon jó ötlet Padfone koncepciót miért így kell megvalósítani.
Ha már egyszer adott a "bölcső", ami biztosítja a nagyobb képernyőt, akkor a telefon miért nem lehet "mobilabb". Itt maximum 4,3"-os kijelzőre gondolok.
Annak én jóval több értelmét látnám, mint az 5"/8,9" párosnak...Arra ott a PadFone Mini, igaz az nem túl acélos.
-
spawn21
veterán
sosem fogom megérteni, hogy az egyébként nagyon jó ötlet Padfone koncepciót miért így kell megvalósítani.
Ha már egyszer adott a "bölcső", ami biztosítja a nagyobb képernyőt, akkor a telefon miért nem lehet "mobilabb". Itt maximum 4,3"-os kijelzőre gondolok.
Annak én jóval több értelmét látnám, mint az 5"/8,9" párosnak...Mert meglehet venni biztosan külön a telefont is. Meghát, tudod az 5 col teljesen alap
(nagy kár) -
|AP|
veterán
sosem fogom megérteni, hogy az egyébként nagyon jó ötlet Padfone koncepciót miért így kell megvalósítani.
Ha már egyszer adott a "bölcső", ami biztosítja a nagyobb képernyőt, akkor a telefon miért nem lehet "mobilabb". Itt maximum 4,3"-os kijelzőre gondolok.
Annak én jóval több értelmét látnám, mint az 5"/8,9" párosnak...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Apple iPad 6 Mini 64GB, Wi-Fi + Cellular, 98% akkumulátor, 12 hónap garancia!
- Szinte új Samsung Tab S10 Ultra 12/512Gb eladó
- Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 5G + gyári billentyűzetes tok eladó!
- Apple Pencil 2. generáció
- iPad Pro 12,9 3. generáció Wi-Fi + Cellular 64GB Asztroszürke + Apple Pencil + Smart Keyboard
- 27% - AOC C24G2AE Monitor! / 1920x1080 / 165Hz / 1ms / FreeSync
- Apple iPhone 16 Pro 128GB asztroszürke karcmentes állapotú 91% akku
- AKCIÓ! Asus B150 i5 7600 16GB DDR4 256GB SSD GTX 1060 3GB AIO Kendo DeepCool 400W
- Wacom Bamboo One CTF-430 rajztábla
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

(nagy kár)

