Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz carl18 #26 üzenetére

    Tény, hogy vannak olyan szerencsések, akik minimális karbantartás mellett, az idő múlásával is nagyon szép bőrrel rendelkeznek.

    A többség nem ilyen szerencsés.

    Ez az eszköz messze "mélyebb" ápolást tesz lehetővé, mint a sima otthoni felületi kezelések.

    Anno volt szerencsém a családon belül két kozmetikus munkáját is valamennyire figyelemmel kísérni, és ez alapján látom, hogy ezek a Foreo cuccok mennyi komoly kezelést váltanak ki vagy legalábbis tesznek sokkal ritkábbá.

    A kis mászkálós robotporszívók sem helyettesítik a nagyokat, mégis drasztikusan javítják a pormennyiséget, sokkal ritkábban kell mellettük nagytakarítani.

    Az általam ismert Foreo-felhasználók beszámolói alapján pedig pár év alatt simán be is jöhet az áruk, ha a kozmetikusok valóban nem erőltetnek felesleges köröket a Foreo által karbantartott állapot szerint.

    Az elfogultságot meg még mindig nem értem.

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • No.01

    őstag

    válasz carl18 #26 üzenetére

    Tavol alljon tolem, h en is barkinek a partjat fogjam, de ha te a cikkben szereplo keszuleket probalod osszehasonlitani a szappan, vattapamacs + C&C komboval akkor valoszinu neked nem jott at, h ez mitol is mas.

    En es a baromira szkeptikus parom sem hitt benne. Kiprobaltuk, bevallt. Tudom-tudom lehet is vagdalkozni, h mennyibe kerul, de attol most vontakoztassunk el.

    Ez szvsz popnt olyan, mint a minosegi etkezes. Sajna az is tobbe kerul, mintha az ember szemetet enne. Nem mondom, h ez igy rendben van, de tenni sem nagyon lehet ellene.

Új hozzászólás Aktív témák