Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hyggelig

    senior tag

    válasz No.01 #30 üzenetére

    Én azóta nem hiszek ezeknek, mióta szinte mindent használtam már tini korom óta (oké, pl. a La Mer több százezer forintos krémeit nem). Volt már köztük olcsó avonos, drága, hiperszuper koreai is, aminek az ajánlott, többlépcsős fázisait is próbáltam. Most The Ordinary-t használok, ami szintén olcsónak számít, de legalább megnyugtatom magam, hogy teszek a bőrömért. Fényvédőt is használok minden reggel. Szóval nem lehet azzal vádolni, hogy igénytelen vagyok.

    Az idő múlását nem lehet megállítani, így is,úgy is jönnek a ráncok és velük együtt a bőrhibák.
    Anyukám nem használ semmit. Allergiás szinte az összes arckrémre. Tiszta a bőre, a ráncai sem mélyek. Pedig nem is táplálkozik kifejezetten egészségesen.

    Egy dologtól nem fog látszódni annyira az idő nyoma. Ha rendszeresen jársz invazív vagy nem invazív drága kezelésekre, szakorvoshoz.

  • carl18

    addikt

    válasz No.01 #30 üzenetére

    Az influenszerek agyonhypolt/hypolták ezeket a termékeket, sajnos mikor valamit ennyire el akarnak adni már eleve gyanus. Sajnos én igy gondolkozok és a saját tapasztalataimből indulok ki.
    Amazon értékelések szerint is nekem van igazam és a termék túlárazott. Még az amerikai szerint is drága érte a 199 dollár. De hogy ki mit vesz abba nekem már nincs beleszólásom.
    Azért egy Teardown video megnéznék róla, hogy tudjak kicsit kalkulálni mennyi is az előállitási költsége :D

    A Bannán kg-ja 300 ft akcióban, teljes kiörlésü kennyér is 300 ft. A viz a csaból jön korlátlan mennyiségben. De ja az aluminium dobozos ücsik meg olcsók, igyátok! :D

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák