Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoleeno1

    addikt

    válasz gproject #38 üzenetére

    Persze, tobb sebbol verzik a dolog, csak lusta voltam telorol keresgelni meg linkelgetni :D

    [ Szerkesztve ]

    Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz gproject #38 üzenetére

    fingerprint

    Akkor nézd meg, hogy hogy nézett ki akkor, és hogy néz ki az i5 után. Hát nem fura? Aztán azt is nézd meg, hogy mennyi telefonban volt i5 előtt és mennyiben van utána?

    dual LED
    A két tónusúra gondoltam, ez mondjuk nem volt egyértelmű.

    LosBlancosrm
    Azt hiszed, hogy az almacsutkád találja fel a spanyol viaszt újra és újra.

    Szövegértelmezés egyes. Nem feltalálja, népszerűsíti ha úgy tetszik.

    zoleeno1
    Persze, tobb sebbol verzik a dolog, csak lusta voltam telorol keresgelni meg linkelgetni :D

    Ez a legjobb érv amikor nincs érv :C

    Ashitaka
    A belógó érzékelőt- szerintem- jobban, elegánsabban megoldották mint az Apple az x- nél.

    Na ja, nem olyan széles, cserébe csak egy kamera van benne, az X -ben meg ugye ennél több...
    A kijelző lekerekítés kisebb, kinek melyik jön be. Szóval szebben lehet egy szubjektív vélemény, de a jobban az nem állja meg a helyét.

    Egyébként a patent képek alapján (magasságra arányosított méretnél) látszik, hogy a sziget mérete minimálisan kisebb, cserébe a szenzorok mennyisége töredéke, már ha a képnek hinni lehet, ha meg nem, akkor az arányokból sem kell messzemenő következtetést levonni. Másrészt a kijelző aránya sem egyforma, ez látszik a fektetett képen. Emiatt is tűnhet az LG sziget jóval kisebbnek.

Új hozzászólás Aktív témák