Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Köszönöm a többi nagy cégnek, akik eldöntötték mások helyett, hogy mi legyen.

    Lehet csúnyákat mondani a flashre, de annak megléte akkor is hasznos.
    A másfél évig, amíg használtam a desire-t, nagyon sok alkalommal vettem igénybe flash tartalom megjelenítésére, és nem, nem zabálta fel az erőforrásaimat (persze ez okos felhasználást feltételez, amire nem mindenki képes) és nem, nem oldható meg minden egy külön lejátszó programmal (főleg, hogy nem érhető el minden szaros oldalra külön lejátszó+minek telepíteném tele hülyeségekkel a telefonomat).

    Kíváncsi vagyok a post-ics világra.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Blyan #19 üzenetére

    Azért a hd dvd kicsit más: két versenyző formátum egy megosztott piacon.

    Míg a flash tartalmak mindenki által elérhetőek.

    Miért, téged zavar, ha az androidon elérhető a flash?
    Tudom, mindenki várja a megváltást meg a nagy átállást az új formátumra, de ettől még távol állunk.
    És addig?

    Nézegessek én is kis kék kockákat kérdőjellel, mint az ios felhasználók?
    Wp7-ről nem is beszélve..

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Blyan #21 üzenetére

    A győztes formátum japán, nem amerikai. :U

    De, tehet róla az a két gyártó, mert nem elégedtek meg azzal, hogy nem támogatják, hanem kb démonizálták az egész flash jelenséget, kb divattá téve annak utálatát (sikeresen is, mint azt lehet látni pár hozzászóláson ilyen cikkeknél), megtéve azt az eredendő gonosznak.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák