Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadgetfan_

    senior tag

    válasz callmeakos #35 üzenetére

    Csak a saját igényemből tudok kiindulni, de nekem jobban megfelel ez a méret, régóta várok már egy kisebb és könnyebb iPad-re. Jó ideje használok iPad-et, kialakult már egy rendszer, hogy mikor és mire használom, állandóan ott van a kezem ügyében, ha elmegyek itthonról mindig magammal viszem. Itt jön az első érv. A 8"-as iPad mini pont annyival kisebb csak, hogy kényelmesen befér a hátizsákom zsebében, ha bringával megyek el itthonról, most télen a kabátom zsebébe is becsúsztathatom, ha kell. Kevesebb helyet foglal el az éjjeliszekrényemen, ami amúgy is elég zsúfolt. Buszon/villamoson is kényelmesebb használni, stabilabban át tudom fogni egy kézzel miközben kapaszkodok. jobban elfér a kis asztalon a kedvenc kávézómban, stb... Mindezek mellett annyival nem kisebb, hogy a használhatóság rovására menjen, viszont sokkal könnyebb és kompaktabb.
    Ezek lehet, hogy sokak szemében piti kis "problémák" és persze nem ezek életem legnagyobb gondjai, de ezek az apróságok a mindennapi életem részei, amit kényelmesebbé szeretek tenni, és az iPad egy kényelmi eszköz szerintem, és akkor már miért ne törekedjünk a számunkra legkényelmesebb megoldásra, ha van rá megoldás.
    Azért párhuzamosan megtartom az iPad3-at a biztonság kedvéért, hátha mégsem jön be valamiért a mini, aztán majd egy-két hét használat után kiderül melyiket adom el :)

    "Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

Új hozzászólás Aktív témák