Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    válasz vzsryl #16 üzenetére

    Tehát anyagilag megéri sűrűn cserélni a telefonokat elvileg, persze csak akkor ha nem költesz vagy csak minimálisat kiegészítőkre. Ja és csak akkor ha megőrzöd a gyári állapotot. Ha sérül ugrik ez "stratégia" azonnal. Eltulajdonításról inkább ne is beszéljünk, mert akkor még rosszabbul állunk. Nyilván időbe kerül az is hogy sűrűbben adjuk el a készülékünket, de jobb ha ezt is hagyjuk. Én rossz vagyok számtanból, segíts. Árban milyen arányú bukóval tudom eladni a Samsung Galaxy S21 széria darabjait? Gondolom nem olyan százalékokkal lehet számolni amiket megadtál. Ráadásul az a 30% az iPhoneokra is talán szerencsével addig igaz míg ki nem jön az újabb modell és leveri az árakat. iPhone SE2 egy év elteltével 100 talán 110 ezerbe el tudott menni. 180 ezres nyitóárral, nem flagship tehát arányaiban az értékvesztés is alacsonyabb.
    De feleslegses ennyire belemenni, nem azért cseréli az átlag évente mert anyagilag megéri neki, megnyugodthatsz. Nyilván mint egyén lehet "okosan" csinálni, pl. akkor megvenni egy készüléket miután már beesett az ára. És még lehetne sorolni, egy biztos. Azt így kijelenti hogy megéri az túlzás. Ha meg bevesszük a környezetvédelmet akkor meg főleg.

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák