- Tényleg nem biztos, hogy lesz Galaxy S26 Edge
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Még annál is egyedibbé tehetjük a Realme GT 8 Pro-t
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Kisebb, könnyebb, kitartóbb: szupermobillal hűti a Honor a kedélyeket
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Samsung Galaxy Z Fold3 5G - foldi evolúció
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
Új hozzászólás Aktív témák
-
- = Zk = -
félisten
-
BiP
nagyúr
Az nv mióta nyomatja a Shadowplay-t, (vagy ki tudja, hogy hívják most), hogy extra terhelés nélkül lehet streamelni.
Akkor miért is kell az sokmagos erős proci a streamhez? Vagy mégsem olyan f*szák a GPU-ba épített stream-feature-ök? Vagy ha a GPU-t nem is, de a procit azért zabálja? Nem értem. -
Dilikutya
félisten
Miért kellett volna egy évre rá eladni? Amúgy én most őszinte paraszt leszek, kimondottan leszarom, ki mennyit bukik egy hardveren, én nem egy évre vásárolok, és onnantól, hogy felment rá a Windows, pont nem érdekel, mennyit ér a használt piacon. Nincs se időm, se ingerem évente új gépre költözni, így teljesen érdektelen, mi lesz az árával, miután megvettem. Sőt, én kimondottan örülnék, ha a béka segge alá esnének az árak.
-
Ezt én se értem.
Tegyük fel van most egy 300 dollárt érő intel procid. Ha 120 dollárért jobb AMD-t lehetne kapni nála, akkor azzal a használt procid eladási értéke lezuhant volna 90 dollárra. Ez elsőre borzasztónak tűnik. Igen ám, de a utána már csak 30 dollárt kéne rádobnod (90 + 30 = 120), és lenne egy jobb procid, vagy kinézhetnél magadnak egy még jobbat, és mondjuk 110 dollárból (elképzelt 200 dolláros árkategória), szóval szinte fillérekből a mostaninál egy nagyon sokkal jobbra válthatnál.
Ehelyett a mostani helyzet az, hogy a 300 dolláros intel procid egy 200 dolláros új AMD-vel van kb egy szinten. Ezzel a használt piacon lement a procid 170 dollárra. Ha most számottevően jobbat akarsz, akkor dobhatsz rá az árára 180 dollárt (170 + 180 = 350).
Szóval melyikkel jártál volna jobban? Ha 110 dollárt, vagy ha 180 dollárt kellene egy fejlesztésre ráfizetned?
Új hozzászólás Aktív témák
- Eredeti játékok OFF topik
- Formula-1 humoros
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Tényleg nem biztos, hogy lesz Galaxy S26 Edge
- Autós topik
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Steam topic
- Újjászületés: szombattól új szerverkörnyezetben a PROHARDVER! lapcsalád
- Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- AKCIÓ! DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2680v4 (28c/56t, 2.4/3.3GHz), 128GB RAM, 1G, áfás
- Fém, összecsukható és kihúzható fotó állvány eladó
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! HP ProBook 645 G2 - AMD A10-8700B I 8GB I 256SSD I 14" HD I Cam I W10 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest