- Google Pixel topik
- Yettel topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Motorola Razr 60 Ultra - ez a kagyló könnyen megfő
- Motorola Moto Tag - nyomom, követ
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
Aktív témák
-
faster
nagyúr
Egy újabb érdekes hír:
[L]http://www.hardwareoc.hu/index.php/p/news/cid/1/y/5636.html[/L]
Persze az is lehet, hogy kacsa az egész. -
faster
nagyúr
Egyébként nagyon jól összefoglalta az Anandteches cikkíró a végén, mélységesen egyetértek:
It was hard to resist being glib and titling this article, ''Much Ado about Very Little''. That feeling of disappointment comes from seeing so much new technology introduced all at once, and then finding out the real performance benefit is extremely small - if it exists at all. If Intel wants us to turn our computer world upside down, there should be a real tangible benefit to the bucks we are expected to spend. Unfortunately, that performance advantage is pretty hard to find - at least for now. There are certainly a few gems in the total package, but if you're looking for a big performance advantage it just isn't there. -
faster
nagyúr
we'd say that running a fast AGP card on the PCI bus is probably not the best idea for performance. It was a valiant effort by these motherboard companies, but if you're interested in a high performance system then this isn't a solution. You'll either have to turn to VIA or bite the bullet and buy a PCI Express x16 card when they're available.
Ezek szerint a VIA viszont teljesértékű AGP-t rak az új chipsetjébe? -
faster
nagyúr
Nem hiszem, hogy ott tartana a topik, hogy bannolni kéne. Nekem is hiányérzetem van a Prescottal kapcsolatban. Igazából most sem tudom eldönteni, hogy a Prescott miben jobb, mint a Northwood, egyáltalán miért kellett a northwoodot lecserélni. Az AMD64 architektúra, ha nem is nagyságrendi változást hozott, de valamit sikerült felmutatnia, nemcsak a jövő ígéretét, hogy ''majd ha jönnek a sokkal nagyobb órajelű példányok, azok majd jók lesznek''. Ezt hiányolom a legjobban a prescottól, de ugyanezt elmondhatom a DDR2-ről is.
Úgy látom lassul a fejlődés, az erőfeszítések ellenére is...
Aktív témák
Hirdetés
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Google Pixel topik
- Windows Insider Program
- Milyen notebookot vegyek?
- Yettel topik
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- Milyen légkondit a lakásba?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Csere-Beszámítás! Gigabyte Aorus Elite RX 9070 XT 16GB Videokártya! Bemutató darab!
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T470s - i5-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! HP 255 G7 - AMD A4 I 4GB I 128SSD I HDMI I 15,6" FHD I Radeon I HDMI I W11 I Cam I Gari!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest