Hirdetés

2019. január 23., szerda

Gyorskeresés

(#1) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Az a táska :Y Kell nekem egy. :DDD

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#2) Somatom válasza pusszycat (#1) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Továbbfejleszthetnék. Rakhatnának bele egy 80 Ah -s autóakkut. Azzal sokáig üzemelhetne a kijelző, ami nagy ábrákkal reklámozná, hogy mennyi kalóriát égetett el a user a táska hordásával. :)

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#3) QwErTy42

QwErTy42
(PH! addikt)

Mi ez az 1.7 milliárd dollárus ordasnagy kamu???
A mockosz kisz kínai enyves kezek a Samsungtól lopták a technológiát:

https://www.google.hu/amp/s/24.hu/tech/2018/12/02/samsung-hajlitott-kijelzos-mobil-lopas-uzleti-titok/amp/

Szóval elmehetnek a csába ezzel a dumával...

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#4) Dr. X válasza QwErTy42 (#3) üzenetére

Dr. X
(fanatikus tag)

Az ipari kémek sok pénzbe kerülnek!:)

(#5) 7Heads Drago válasza QwErTy42 (#3) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

A samsungnak meg csak 150 millába? Érdekes....

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#6) pusszycat válasza Somatom (#2) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

"Továbbfejleszthetnék." lehetne reklámfelület mozgásérzékelővel,ami a megtett út után fizetne nekünk a nőknek, akár voucher formájában is. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#7) Somatom válasza QwErTy42 (#3) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Az úgy volt, hogy rengeteg pénzbe került a piackutatás, aminek az volt az eredménye, hogy hatalmas igény lenne ilyen kijelzőkre, leginkább az állami szférában, amit olcsóbb központilag managelni. Ki is írták a pályázatot egy Nemzeti kijelzőre. Na, így lett 1,7 milliárdos a fejlesztés. ;]

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#8) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Valami nagyon fincsi vicces sütit ehettetek. :DDD
Én sem hiszek ilyen hatásosan elhinteni statisztikában.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#9) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Még mindig nem vágom, mi a francnak kell egy telefon kijelzőjét feltekerni, vagy hajtogatni? Annyira távol áll tőlem ez az egész, h csak röhögök rajta.

(#10) batai15 válasza SkyLine3000 (#9) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Rosz mérnök lenne belőled ha ezekben nem látod a lehetőséget.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#11) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Gondolom biztos lesznek olyan felhasználási módok, aminél értelmet nyer egy ilyen kijelző, de ahogy a cikk is mutatja, most még olyan fázisban vannak, hogy fűre-fára feltekerik, hátha bejön. Én spec. se telefon, se tablet vonatkozásban nem látok benne különösebb fantáziát és akkor még nem is számoltam a várhatóan magas felárral. Elég drágák enélkül is a csúcs telefonok, tabletek.

A miértre talán ez a video adja meg a választ: [link]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Kecsua kempingsátorba is lehet már integrált TV-t bérelni. Nem értem, mit nem értenek ezen páran. Emeli a komfortot. :DDD

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#13) zeon.hu válasza QwErTy42 (#3) üzenetére

zeon.hu
(PH! nagyúr)

Ellopták, majd 5 perc alatt meg is csinálták a Samsung előtt, mivel minden technikai háttér adott volt hozzá náluk.
Reális...
De ha igaz, akkor a Samu helyében sürgősen szerződtetném az ottani mérnök csapatot! :D

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#14) QwErTy42 válasza zeon.hu (#13) üzenetére

QwErTy42
(PH! addikt)

Persze hogy az. A kínai (tech) cégek szeretnek ám lopni és szoktak is, kár ezt vitatni.
Kijöttek valami félkész megoldással, míg a Samu azért még gondolom csiszol a megbízhatóságon és minőségen.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#15) atike

atike
(PH! nagyúr)

Poénnak jó, de tömegterméknek...? Gondolom milyen ára lehet... :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.