- Magisk
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Google Pixel topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy Z Flip5 - ami kint, az van bent
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Üzemidőre gyúr a Poco M7 Plus is
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
antikomcsi
veterán
A proci szempontjából tök mindegy, mert ugyse 10 fázisól táplálkozik, ezek a dolgok maguknak a tápáramköröknek hasznosak, és a stabilabb, megbízhatóbb működés, jobban bíztosított velük, "erős" tuning esetén is.
Az egy dolog, hogy utána 2-2 ág egyesítve van. de előtte a feszszabályzók kevésbé terheltek, kevésbé melegednek, és talán még hosszabb élettartam is várható ezáltal.
Szóval nem olyan rossz dolog ez, csak manapság divat mindenbe belekötni. Természetesen egy athlon II x2 alá nem kell ilyen, de egy 24/7-ben húzott 4 magos deneb alá jól jön.
Persze ezt a megoldást nem kell az inteles 120 fázishoz hasonlítani, én legalábbis nem említeném egy lapon..
Én inkább a 870-es lapka miatt "aggódom", hiába a hydra chip, a 16 pci-e sáv biztosan kevés lesz a jövő vga-inak, ha kettőt használnánk. Meg szerintem a 870-es chippel szerelt lapot, amúgyis azok vennék, akik olcsóbb deszkát keresnek ez a hydra itt meg csak "feleslegesen" drágítja a terméket. Én kezdetben inkább csak a 890-es lapokra tettem volna.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Magisk
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Honor 200 Pro - mobilportré
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Gigabyte alaplap topik
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Nők, nőügyek (18+)
- Mini-ITX
- További aktív témák...
- Eredeti, új Lenovo 330W töltők - ADL330SDC3A
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2036
- Samsung Galaxy A23 128GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- Fujitsu USB Port Replicator PR09 docking station (1x5K vagy 2x4K felbontás) (DisplayLink)
- Samsung Galaxy A32 128GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest