- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- MiLi MiTag, MiLi LiTag bluetooth trackerek
- Telekom mobilszolgáltatások
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Yettel topik
- Google Pixel topik
- A holnap határán: itt van minden új Galaxy promóképe
- Milyen okostelefont vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Megérkezett. (Sokkal hamarabb, mint gondoltam.) Az első benyomások negatívak. (De ez nem a telefonnak szól, hanem az Androidnak, pl. ez a gesztus vezérlés elég bénára sikerült. Szerintem. Még szerencse, hogy öreg telefon tulajként meg lehet tartani a régit.) Gondolom majd megszokom.
(#7) domel Arra a kérdésre, hogy jó-e a telefon, nyilván nincs válasz. (Vannak benne jó és nem annyira jó dolgok, ráadásul kinek-kinek mások.) Azt sem árt figyelembe venni, hogy a telefon havonta kap frissítéseket, és minden frissítés megoldhat (vagy éppen gyárthat újabb) problémákat.
-
domel
tag
Jók ezek a telefonok? Én év elején azért nem mertem megvenni, mert olvastam sok negatív kommentet, hogy a telefon sokszor "eldönti" hogy egy háttéralkalmazás nem kell és kilövi. (nem gyári email kliens, sport tracker, minden ami az applikáció task menüből kilövése után tovább működni képes)
-
Ez meglepően gyorsnak tűnik ahhoz képest, hogy a pixel-ekre szeptember elején jött a frissítés (ha jól emlékszem). Valahol találtam rá utalást, hogy a Nokia 8.1 benne volt valami béta programban, és ennek köszönhető.
Én különösebben nem ülök tűkön: minél később esik be, annál több ideje lesz az alkalmazásfejlesztőknek javítgatni a bug-okat, meg a net-en is több tapasztalat gyűlik össze. (És persze nekem még a P is elég friss...) Azért gyorsan megnéztem, hogy mire számítsak: végül is nincs túl sok újdonság (legalábbis a felszínen), és azok egy része is véleményes (gesztus vezérlés, akku kijelzés, stb.)
-
rackalew
tag
Édesapám telefonján tökéletesen működött, amikor a pités droidra kellett váltani. Szolgáltató szerintem nem számít, mert független készülékre írták, ámde apa készüléke Telenoros. Viszont úgyis tök mindegy lenne a szolgáltató, mert a trükkhöz ki kell venni a telefonból a SIM-kártyát.
-
nicu71
addikt
Van valakinek ilyen telefonja? Kiváncsi lennék ,hogyan sikerült a frissités .
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB DDR5 RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 8GB GDDR6 Rampage Shiva Zalman 500W
- Tablet felvásárlás! Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S10 Ultra, Samsung Galaxy Tab S10 FE
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest