Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Klaus Duran #14 üzenetére

    ja, a stroh80/spitz80 nagyon ment felénk is a kocsmában, ha valaki gyorsan akart részegedni :DDD feles-sör-feles-sör és garantáltan utolérted a többieket :DDD ...még anno bulizós időszakban volt, hogy asztaltársaságban valaki nem hitte el, hogy 80as rumot iszok... leküldtem, gyújtottam egy gyufát és beledobtam az üres pohárba: lobbant a gőze :D ...40es piákkal ezt nem csinálod meg

    ha nagyon ótvar piát akartok, akkor ott a kevert... egyszer ittam, amikor abszolút nem voltam józan és maradandó "élmény" lett így is ...annak az "ízét" egy életre megjegyzi az ember

    ui: viccet félretéve a stroh80-on én nem éreztem soha a %-ot... szeretem a rumot, annak jó aromája van, csak kicsit zsibbasztotta az ember torkát, mint amikor fogorvosnál nyelsz egy kis lidocaint :D ...a sör jól hűsíti

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Klaus Duran #16 üzenetére

    amikor mamám 15+ éve meghalt, "örököltem" egy 7 decis black velvet-es üvegnyit a házi pálinkájából... tudni kell róla, hogy ő mindent rakott a cefrébe, ami képes volt a rohadásra: krumplihéjtól a paradicsomon át az eperig, ami az udvarban hullott a fáról... érzésre volt vagy 70 fokos a nedű... akkor történt, hogy egyik havert nagyon elverték, kórházat is megjárta, fájdalomcsillapítót meg nem akart enni... vittünk egy fél üvegnyit és megiszogattuk hárman... az is zsibbasztott rendesen...

    rummal volt még egy olyan sztorim, hogy alapozónak volt, hogy 2 deci olcsót kértem ki, kocsmáros meg alig akarta kiadni :D 2002ben valami 80ft volt egy feles belőle... mondtam, hogy adja nyugodtan, nem fog megártani... 2decis pohárból leküldtem az egészet húzóra, majd utána mentünk igazából inni meg bulizni :D ...tényleg nem ártott meg: ez a 37.5-es fajta volt... portorico60-nal, vagy stroh80-al nem csináltam volna már meg a mutatványt

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz qqcqqc #18 üzenetére

    nyáron melegben? kicsit se vág fejbe :D anno volt, hogy nyáron 40 fokban a hűvös kocsmában lenyomtunk 3 kör vodka-sört, majd kitaláltuk, hogy átsétálunk kb 500 méterre a másik kocsmába... kb 10 métert mentünk és fejbe is nyomott nagyon mindhármunkat...

    koktélnak egyik ismerősnél az volt menő, hogy falusi búcsú idején "lórúgást" kevertek: 1 üveg finlandia, 1 üveg triple sec, 1 üveg martini, 1 üveg tonic meg még 1 üveg valami 40fokos tömény... itatta magát a cucc nagyon, majd a nyári melegbe jól fejberúgta a vendégeket :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Soderes #34 üzenetére

    a barna szofi szvsz egy kimondottan jó cigi :) megnézték vele az embert, mert "mi az a papírcsomagos sz@r", de ugyanannyiba került, mint a "sokkal menőbb" kék... ízre én komolyan jobban szerettem, mint pl a piros marlborot

    sörből az arany fácán a magyar hulladék, vagy a zlaty bazant? a zlaty egy k*rvajó sör, a magyar verzió viszont az alja... én igazából úgy szoktam vásárolni, hogy: "ha olcsó sörből kell mennyiség, amiből laza sörözős szombaton berúgás nélkül megiszok 10-12 dobozzal" ...akkor nézem az ár mellé az összetevőket: csak kukorica ne legyen benne :K annak az édes utóízétől hányingerem lesz és 1 doboz után instant fejfájás

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz nemlehet #37 üzenetére

    20 éve pedig nem voltak rosszak... valahogy 2005-6 környékén indultak el nagyon a lejtőn: addig simán meg lehetett inni a borsodit meg az arany ászok-at :K jött egy pont, amikor 2havonta váltottunk inkább a másikra, oda-vissza, mert érezhetően esett a minőség... akkor jött be a kozel, amiből tán 120ft volt egy üveggel, amikor borsodifélék 160ért mentek és elsők közt voltam a kocsmában, aki átállt a kecskés sörre :D páran csak röhögtek először rajtam, majd egyszer megkóstolták és onnantól kezdve csak azt itták ők is

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Chiller #41 üzenetére

    mi szentandrásra szoktunk 1-2 évente ellátogatni pár napra pecázni-sörözni-bográcsozni-lazítani... még amikor ketten voltunk, bevásároltunk és végigkóstoltuk az egész palettát :) (ezen kívül pár 2literes helyben csapolt is volt) ...gyümölcsös sörökben szvsz verik a belgákat (a meggyes sörük valami bitangjó)

    ui: nem olcsó, már nagyobb hipermarketekben is megjelentek a söreik brutál árakon, de ott helyben a kocsmájukban jóval barátibb áron adják :K az a szent andrás könnye vicces egy sör: 9%os, áfonyás... nem érzed erősnek, épp ezért csalóka... a black rose meg 9es fekete sör... az is nagyon jó

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Kisgépkezelő #50 üzenetére

    Nekem a halálom a sok agyonkomlózott sör, amitől fenyőszagút böfögök meg fingok :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Chiller #54 üzenetére

    arany korsó, pennyben 129 volt múlt héten... kukoricamentes, 4.5%os... nem egy díjnyertes, de iható a 1.5-2x annyiba kerülő kukoricás sz@rokhoz képest :K az a durva, hogy amikor a baumax még ment az országban, volt valami ótvar sárgaemberes braumax sörük... német/osztrák import... simán verte a hazaiakat :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák