Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hennet

    aktív tag

    iPhone veres (a jelenlegi technologiaval) nem lesz kb soha, az apple-imadok nem fognak egy "hasonlo" (azaz okostelefon) dologra valtani, ez sokaknak csak divatkerdes, felfogas, hype, stb es csak a kevesebb resz nezi a muszaki ertekeket is moge, amit azert sikerult mar tul is szarnyalni egyes gyartoknak.
    Androiddal meg szvsz fix h soha se sikerul... Se wp8-cal. Mindket rendszer kivalo a maga felhasznaloi korenek, de divat egyikbol se lesz (az android tul kozonseges lett, a wp8 meg nem eleg testreszabhato es sokaknak komplikalt...).
    Szal szvsz amig nem jon elo a HTC valami irdatlan uj technologiaval (hajlithato kijelzo, kivetitett virtualis megjelenito, gondolatiranyitas...), vagy valami vilagsztarokat felvonultato istentelen nagy hype-ba, addig ugyanannyira fogjak verni az iPhone-t mint eddig...

    ui.: a trolloknak: Nokia n78-t hasznalok, mert jo es igen az emlitett harom rendszerbol harmat probaltam eddig (plusz regi winmo, bada)
    uui.: Szvsz a MeeGo-bol talan lehetett vna "iPhone veres" kello hype mellett.

    "Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

Új hozzászólás Aktív témák