Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDennis

    senior tag

    Alapvetően ez egy Apple termék, ami az új árazásával (nem ők tehetnek róla, előre nem hátra...) nem egy racionális döntés, hanem érzelmi. Nekem is elég lett volt az S8 de nem akarok megint egy ugyan olyan órát viselni amit már X éve hordok, valami újat akartam, és erre plusz, hogy szerintem az Ultra piszok jól is néz ki (mondjuk nem tudom a tesztképeken egy ultra esetében nem tudom miért nem lehetett a hozzá való szíjjal fotózni az órát) pláne egy zöld alpine szíjjal, az akkumulátora lényegesen jobb, konkrétan az akkumulátor kapacitás vagy merülés nem létező probléma (normális használat során), sima S6-S7 esetében simán volt, hogy egy komolyan túra vagy síelés nap után már mikor elment az ember vacsorázni le kellett vennie mert full lemerült az óra, itt ez nem történik meg - sőt! Szóval persze drága drága, de ha a régi titán/zafír üveges változathoz nézzük az árát és hozzá adjuk a plusz akut, extra vízállóságot akkor igazából teljesen reális az ára. 350-380 között nem fájt volna és ennyi is lett volna az ára, csak hát ugye a szankciós bombák... így 420 ért nem esett jól, de nem bántam meg.

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

Új hozzászólás Aktív témák