Hirdetés
- Android szakmai topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- Motorola Edge 40 neo - színre és formára
- Érintésnélküli fizetési megoldások - PayPass via NFC
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Yettel topik
- One mobilszolgáltatások
- Macrodroid
- Stabil pályára állt az Android 16
-
Mobilarena
iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések
Új hozzászólás Aktív témák
-
zolax
tag
bejelentettem a bugreporter oldalon a 3D touch hibát, hadd dolgozzanak meg a pénzükért
-
zolax
tag
11.3-as frissítés óta olyat tapasztalok az iPhone 7-en, hogy feloldás után közvetlenül nem működik a 3d touch. Másnál is előjött ez a hiba?
-
zolax
tag
A 11.2-vel szerintem az akksi idő is sokkal jobb lett
-
zolax
tag
Nemrég frissítettem én is 11-re. Egy 'hibát' találtam ami picit bosszantó, Siri keresésnél a keresztnevet és a vezetéknevet megfordítja, de mindenhol máshol jó.
Más is találkozott ezzel? -
zolax
tag
Használ valaki iOS11-et? Érdemes már feltenni? Csak azért kérdezem mert az Apple már invitált egy hete amikor a beta5 jött ki, most meg a 6-os, de még nem mertem feltenni....
-
zolax
tag
válasz
kchris78 #7015 üzenetére
Én a hétvégén leszedtem a Mi Fit programot a telefonomról mert elegem lett abból hogy szívja az akksit.
Amikor fent volt a karkötővel szinkronizálva akkor 6 óra alatt leszívta az akksimat ilyen 60% környékére.
Most hogy nincs fent 94%-os az akksim.
Emailek olvasására és telefonálásra használom ilyenkor délelőtt a telefont, tehát azt mondhatom hogy ugyanolyan feltételek mellett mért eredményről beszélünk. -
zolax
tag
Használtok okosórát, okoskarkötőt? Érdekelne a véleményetek...
Nemrég vettem egy xiaomi band2-t a feleségemnek és magamnak, de nagyon meríti az akksit mind a kettőnknek. Neki egy 5s van, nekem egy i7. Nem tudom hogy a hozzá telepített mi fit program vagy a folyamatos BT kapcsolat miatt, de a telefon kb óránként 10%-ot merül amióta megvan. Az a furcsa hogy a karkötő viszont alig merül, 2 nap alatt ment le 4%-ot... valami szoftveres bug lehet? -
zolax
tag
Akinek olyan problémája van hogy túl hamar merül az akksi az próbálja meg eltávolítani a facebook appot. Valamit nagyon elcsesztek rajta, mert nekem pl nagyon szívta az akksit, 1 óra alatt ~10-20%-ot is, úgy hogy nem is használtam.
Helyette most safariban nézem a face-t, majdnem ugyanolyan, csak az értesítések nincsenek instant... viszont cserébe nem merül feleslegesen a telefon.i7, 128GB, iOS 10.2 alatt volt ilyen problémám
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
ma Számos újítás került az idei iPhone-ba, de a legtöbben valószínűleg arra fognak belőle emlékezni, hogy ez az Apple első olyan mobilja, amin nincs jack csatlakozó.
Termékinformáció és gyakran ismételt kérdések az összefoglalóban.
- Android szakmai topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- Május 5-én csörög utoljára a Skype
- Clair Obscur: Expedition 33 - Középpontban Gustave
- Windows XP
- SONY LCD és LED TV-k
- Motorola Edge 40 neo - színre és formára
- Gumi és felni topik
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- További aktív témák...
- BONTATLAN Új Iphone 16 és 16 Plus 128-512GB 1év APPLE garancia gyári független Deák AZONNAL Átvehető
- BONTATLAN Új Iphone 14 és 14 Plus 128-512GB 1év hivatalos APPLE garancia gyári független Deák Térnél
- Újszerű, Google Pixel 9 Pro XL 16/256gb, fekete, közel 3 év garanciával, eladó!
- ÚJ - iPhone 16 Pro 256 GB Black Titán - - Apple Garancia
- ÚJ - iPhone 16 Pro 256 GB Natúr Titán - - Apple Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest