Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozzer888

    addikt

    válasz GGMPC #6046 üzenetére

    Hát igen...

    Eddigi legsimább ügyintézésem egy Logitech egérrel volt...azt az infot kaptam, hogy ha rossz,akkor a központjukba kell vinni.Bevittem, odaadom, blokk, ez a baja.Hát jó,de ők nem javítanak, vigyük vissza oda ahol vettük és majd visszaadják az árát.Nem akartam elhinni,de egy próbát megért.Vissza a Corába, átvették , úgy, hogy megse nézték mi baja(!) csak rá kellett írnom egy papírra és adtak levásárolható kupont.(Ami lényegében olyan votl,mintha visszaadták volna az árát,mivel mindig ott vásárolunk,illetve tunk,mivel már nincs cora:D )

    A legnehezebb egy vadi új Nokia C7-tel,amit nem akartak visszacserélni,pedig hibás volt a kijelzője (napfényben csíkozódott), aztán végül a hivatalos Nokia szerviz szó nélkül cserélte a kijelzőt...

    A szifnomon amúgy nem áll tökéletesen a HOME button (kicsit mintha ellenne csavarodva), meg a kijelző is sárgásabb mint a touch 3G-mnek (bár múltkor néztem egy touch 4G-t (már az is retinás) annak is ilyen volt,mint a szifonomnak),de valahogy nincs erőm izélni miatta, talán nem is érdemes.Nem tudom...

    ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

Új hozzászólás Aktív témák