Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo

    aktív tag

    Nem rossz kis cucc, es az ara is eleg korrekt, mondom ezt ugy, hogy asztalin es notebookon is windowsozom, es telobol is winmosat hasznalok.

    Akik szkeptikusok, ha tehetik probaljak ki nehany napra, vigyek haza. (mikor megjelent az 1, nehany orat probalgatva en is a sarokba dobtam, hogy kell a francnak van franko notim, aztan mikor hosszabb ideig hasznaltam rajottem milyen praktikus es okos kis szerkezet, es nagyon gyorsan szereztem egyet, pedig altalaba hetekig toprengek egy ilyen "befektetesen")

    Egyaltalan nem vagyok alma fan, mint irtam fentebb ms kornyezetbol jovok, de amiota van padom (cirka fel eve 1es) azota otthon nem vettem elo a notebook-ot, munkaba is a padot viszem, tegnap megsasoltuk munkatarsnal az ipad2-t is, jol sikerult kis darab az is, mondjuk annyi ujdonsagot nem sorakoztat fel, hogy az 1est lecsereljem, de egyertelmuen jo az irany.

    ...amugy meg ha van otthon ugyis egy asztali gep, kituno kiegeszito, reszemrol, ha meloba 1-1 specko feladathoz nem kene nagyritkan bevinni a laptopot, akkor mar ma adnam is el!

Új hozzászólás Aktív témák