Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz dreamdancer #14 üzenetére

    Nem, a Túró Rudi egy másik téma. A Bagaboo a táskáit az APR-ekben történő árusításnak köszönhetően gyakorlatialg notebook-kompatibilisnek nyilvánítja, ezért néztük meg, hogy valóban azok-e, és mellé örültünk, hogy egy magyar termékről írhatunk. Ez szerintem egy követhető logikai folyamat, a Túró Rudi pedig egy rossz példa.

    Ami viszont számomra érthetetlen, hogy miért kell jelen esetben finoman, más esetekben sajnos sokszor agresszíven oktatni minket tartalomszerkesztésből és hasonló dolgokból, én ugyanis az efféle hozzászólásokat nem tanácsként élem meg (amiket mindig is örömmel fogadtunk), hanem támadásként. Ezt nem értem a dologban, miért kell idegeskedni azon, mert rossz helyen van egy kontant? :)

    Az Apple blog továbbra is egy olyan blog, ahol Apple termékekről és azokhoz használható kiegészítőkről írunk. Azért tesszük mindezt egy helyen, mert nincs sem elég Apple termék, sem elég kiegészítő ahhoz, hogy külön-külön blogokat futtasunk emiatt. Remélem, így már minden tiszta! :R

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák