Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    Ez a szolgáltatás szerintem alap kellene legyen egy oprendszernél, ami mögött ilyen brutál felhős kapacitás trónol. Jó a szolgáltatás, lehet hasznos is. Én mindenféle platformon használok hasonló szolgáltatásokat és van ami még ennél is jobb, egyelőre, de biztos fejlődik még.
    Winphon beépített , bekapcsolható szolgáltatás a nyomon követés. ios-n is van ilyen. Használtam jó.
    Ennek a droidos követésnek egy hibája van, elsőre, hogy nem logozza a helyadatokat. Ez jó neked, ha nem vagy túl paranoiás. Amúgy semmi perc alatt meg lehet találni mindenkit, aki online, valamilyen formában...

    Én a legnagyobb megelégedéssel használom a PREY alkalmazást W7-laptopon, IOS táblán(nem 3G!-s) droidos telefonon 2X.
    A PREY készít egy szoftver-hardverkomponens, eszközazonosítókból, imei, MAC-adress... profilt, amit képes lenyomozni, ha pld átmyomták az imeit és a MAC adresst, akár.
    Laptop esetében procit és winyót kell cserélni, újratelepíteni, órát átállítani... stb kell, ha át akarom vágni a rendszert. Szóval elég macerás.
    A szoft egy mail címhez 3 eszközt rendel ingyenesen. Minden eszközt 10-x kereshetsz ingyen. Ez egy megnyugtató próba után 9 lehetőség. Az eszköz webes kontroll paneljén mindig látod, hogy rendben van. Nem kell rákeresni.

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák