Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Pkc83 #162 üzenetére

    ,,milyenek lesznek vajon az 5800 vagy 5900-as szériák? Mert ugye vannak ilyen pletykák is!"

    Meglátjuk, egyelőre 180 meg 225 watt fogyasztással nem tudják beérni a 12nm-en gyártott Nvidiákat. Persze ez nagyobb chipmérettel ---> javuló perf/watt hatásokkal még orvosolható lesz.

    ,,Meghát le kellett mosni a névről a hírt hogy elég jó arányban beszarnak a kártyáik!! "

    ???

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Pkc83 #170 üzenetére

    A legelső szériás, első hónapos kártyák szartak be, és ezeket rendre cserélték gariba. Őszinte leszek elsőre felületesen olvastam el a kommentedet és azt hittem az AMD kártyáira érted, és igazából ott sem értettem a dolgot :D Ha valahol akkor a PC hardver iparágban nem igazán van beszarós/megbízhatatlan márka vagy gyártó. De legalábbis CPU és VGA (+RAM) fronton egyáltalán nem jellemző, nem is szempont kb senkinél vásárlásnál.

    ,,Jellemző.. Ha a teljesitmény relative jó akkor jön a fogyasztás..... "

    Nem a fogyasztás, azt kb-ra hozzák a legújabb (nem saját) gyártástechnológiával amit az Nvidia 1-2 éves gyártástechnológiával hozott. Csak éppen szarabb perfomance/fogyasztás aránnyal. Ez még nem akkora probléma, csak a jövőre nézve aggasztó, pont arra a dologra reflektálva amit felvetettél, hogy mire lesz képes majd a az 5800/5900-as széria. Reméljük nagyobb chipekkel többre, kérdés ott hogy milyen ár/érték arány lesz, ugyanis a nagy chiepk gyártása jóval drágább lesz az AMD-nek (bár addig a TSMC is talán észhez tér ha érzi a konkurenciát a Samsung/Nvidia házasság felől).

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák