Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyépés

    aktív tag

    Rokonságban van kisgyerek, nem is egy, a szülők mindenhol nagyon szeretik, hogy a gyereknek van tabletje. Nagyon hasznos, hogy elvan vele egy ideig, és így tud mást csinálni a szülő. Nem jelenti ez azt, hogy oda sem bagóznak a gyerekre, de van néha, hogy valami másra kellene koncentrálni, akkor jó, ha elvan a gyerek egy ideig. Leginkább utazás alatt hasznos, mert ott van a gyerek a hátsó ülésen, azért egész hamar elunja magát, a hosszabb utakon nagyon jól jön, ha a kezébe lehet adni egy tabletet. Mondjuk nem pont ezt szerintem.
    Én két éve karácsonykor voltam a megbízott, hogy keressek tabletet az egyik kicsinek, mert valami hasonló volt neki, de nem bírta kivárni, míg reagált a dolgokra, és egy pillanatra nem kötötte le. Egy egyszerű Lenovót találtam végül 3/32, Snapdragon 625-tel, 60(!) ezerért, és 100 ezerig nem is igen volt más használható a piacon. Viszont ez bevált, a funkcióját ellátja. Máshol régebbi ipad-ek vannak használatban, azok is jók. Sajnos szerintem az ipari hulladékokat csomagolják ilyen gyerekes tokba, így próbálnak megszabadulni tőle, de szerintem nem működik a recept. Legalábbis ahol én láttam a gyerekek elvesztik az érdeklődésüket az ilyen lassú cuccoktól. Látszik, hogy tetszene nekik, de elunják, hogy mindig várni kell mindenre. Én valahogy ezt megértem. :)

    "Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

Új hozzászólás Aktív témák