Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz mrlujoak #8 üzenetére

    Hasonlokepp latom en is. Pl anyamnak is jo lenne elso okostelonal. Kicsi a keze, 4" folott minden felejtos. Innentol kezdve maradnak a kisebb kijelzos es gyengebb hardveru androidok (mint pl ez), vagy az iPhone 4/4S. Gondolom nem kell ecsetelnem, hogy melyiknek jobb az ar/ertek aranya.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz mrlujoak #8 üzenetére

    Én 33 vagyok, többé-kevésbé geek és pont egy ilyen telefont kerestem, ha lehal a galaxy 3 akkuja, szerintem be is nevezek egy ilyenre.

    Praktikus okokból nem kell 4" vagy afeletti méret, nem szoktam a telefonon sem videót nézni, sem játszani, sem HD videót felvenni, de még fotózni sem (csak ha kell valamit gyorsan lekapni, mondjuk egy nyitvatartás táblát).

    Nem rád gondolok, de sokan itt úgy vannak vele, hogy az ő kis 16-18 éves világuk jelenti az etalont, amikor a monster killer 4D röccenésmentes pörgetése jelenti az "okos"telefont 4k felbontáson, és a kamera is legalább kell hozza a DSLR szint 80%-át, négy magon, négy gigán, 4G-n és másfél évig egy havi átlagfizetésért, aztán csere.

    Nekem meg az jelenti az okostelefont, hogy van internetem, tudok böngészni, és rákeresni szükséges dolgokra, rendelkezésre áll az online navigáció, van szinkronizált naptáram, és email kliensem, diktafonom, zenelejátszóm, szükségfényképezőm (fotózni ott a nagygép), szótáram, youtube-om, iránytűm, vonalkódolvasóm. Izé... personal digital assistant vagy mi.

    50+k-t főleg 100+ vagy 150+k-t meg nem vagyok hajlandó kifizetni érte, mert ha tetszik ha nem, legalább az akku elhal egy-másfél év után, aztán még egy kisebb összeg rádobásával van egy periódus benne, de aztán már színes gombokért sem sózod rá senkire.

    Nekem ez a telefon tökéletes. Szétcsúsztatható qwerty-vel meg most venném meg délután.

Új hozzászólás Aktív témák