Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    válasz legiaap #11 üzenetére

    Érdekes, én is pont Samu i780-ra tettem fel azután, hogy a 2.1-et megvettem pár hónapja és boldogan használom is. De a 3.0 próbaverzióját levettem nem egészen egy nap után.

    Két fő ok: sokat kell a képernyőt taperolni, húzogatni ide-oda. A 2.1-nél hozzá sem kell nyúlni, csak ha nagyon akarok. A 3.0-nál az egérrel kényelmetlen a mozgatás, a képernyőt meg nem szeretem taperolni (a cerkát taln még elő sem vettem soha).

    A másik: nem lehet beállítani, hogy bekapcsoláskor a fő áttekintő képernyővel indítson, mindig oda megy vissza, ahol utoljára jártál. Ez hülyeség.

    Ja, és hiányzik a kétsoros "kontext menü", ami a korábbi verzió reklámszövege szerint bonyolult algoritmussal számolta ki, hogy az utoljára használt 12 funkció közül melyik és milyen sorrendben legyen rajta, nagyon szeretem.

    Ja, és a normál wines Today screen-re a 3.0-nál már nem is tudsz kitenni Today plugint, pedig néha azt is használom.

    Szóval szép a sok mozgó felület, meg a Lifestyle menü, gyönyörűek a mozgások is, de nekem nem erre van szükségem, és a 2.1 is szépen lapoz, rajzolj a kockán pörgő ikonokat stb. Ráadásul a Samu négyzet alakú kijelzője miatt a 3.0-nál pár képernyőnél alul kimarad ez-az, emiatt görgetni kell. Pedig az upgrade csak 15 dollár lenne...

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Új hozzászólás Aktív témák