Új hozzászólás Aktív témák
-
atti_2010
nagyúr
Nem ez a vita tárgya, másrészt itt:
OC -val alig fogja meg a 2x 7970 jókora felbontásban.
Jack@l
Azt sikerült értelmeznem hogy te nyugodtan kidobálhatod a pénzedet az ablakon de nem mindenkinek muszáj, ha valaki manapság azt állítja hogy egy Titán nem elég játékra (30 FPS meg ilyesmi) az minimum eltájolt vagy beteg, ugye meg mindig FullHd beszelünk csak hogy nehogy úgy járjak mint tegnapelőtt a tápos ropikban.
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Ha nézed az idei SIGGRAPH-ot, akkor az egyik lényeges dolog, hogy a fejlesztők olyan pipeline-okat vizionálnak, amik csak a GPU-n futnak. A konzolokba is azért kerültek Jaguar magok, mert jórészt csak pár feladatra használják majd azokat, illetve az OS futtatására, de a munka oroszlánrészét a GPU végzi.
Az ARM-ot sem kell félteni. Ha egységes órajelen vizsgáljuk a magokat, akkor a Cortex-A57 elpicsázza a top asztali rendszereket is.A kompatibilitás egyszerű. A jövő Java szerű lesz, mert nem számít, hogy mi van a hardverben. A HSA ezt a célt szolgálja. Olyan elven működik, mint a Java csak hozzáadja a teljesítményt a képlethez. Ezzel a fejlesztő egyszer ír egy alkalmazást és bármin lehet futtatni forráskód módosítása nélkül.
Új hozzászólás Aktív témák
- Epson Workforce DS-530II Dokumentum szkenner
- DELL PowerEdge R730xd 16LFF+2SFF rack szerver - 2xE5-2680v3,64GB RAM,4x1GbE,H730 RAID v ZFS
- Bomba ár! HP ProBook 450 G5 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 15,6" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Huawei P20 Lite 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest