Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Obyboy

    addikt

    válasz ctvagyok #47 üzenetére

    Átfutottam a tesztet. Ha csak annyi a bajod a hangminőséggel, hogy mono nyugodtan megveheted mert ilyen közeli hangszóróknál szerintem nem érezhető a stereo hatás. Igazából nem akarom sztárolni vagy védeni a OPO-t (nem vagyok a reklámeberük), mindenkinek egyéni választó joga, hogy milyen telefont vesz. Én XperiaP-ről váltottam OPO-ra és eddig nagyon nem bántam meg. Véleményem szerint inkább lesz geek márka a OP (míg gar vesztés nélkül ROMolható) mint tömeg telefon. A Honor nekem is szimpatikus készülék nem sokon múlt, hogy nem a 6os lett a OPO helyett.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  • big-J

    őstag

    válasz ctvagyok #50 üzenetére

    Amit írtál igazak? Attól, hogy valami nem elsőnek jött ki 801-el, viszont olcsóbb és jobb náluk, onnantól miért számít mi mikor jött ki, amikor most akarod megvenni és meg is lehet?
    Aki két 1.5cm-re egymás melletti hangszóróról megmondja hogy sztereó, és legfőképpen ésszerűen alátámassza, hogy neki ebből milyen valós előnye van, annal elküldöm enyémet ajándékba. Az általod hallott hangminőség még mindig milliószor jobban függ a használt fülestől, úgyhogy ha nem producer vagy és munkaeszköznek kell és többszáz dodós eszközöd van(bár akkor dac-ot használnál) akkor valós életbeli háttérzaj mellett azt se veszed észre(már ha amúgy észrevennéd).

    [ Szerkesztve ]

  • xtibi

    tag

    válasz ctvagyok #54 üzenetére

    Neked mi bajod van? Nem értem. :N
    1.) Aki s6-ot meg g4-et vesz, elég valószínű, hogy nem a oneplus, honor, xiomi, stb.-k között keresgél.
    2.) Októbertől mennek a népek és nem a geek-ek igazán telefont venni. Akkor tedd egymás mellé az árat és a hardvert és mindenki választ a zsebének megfelelően és elfogy ez is és az is. Üdv a piacgazdaságban
    3.) Remélem a samu és lg topicokban is eltrollkodsz, hogy miért nem előbb jött ki, mert így már ciki. Mikor kellene kijönni és az utána jövök dobáljanak kukába mindent? a 2016-os telefont, azért 15 decemberben már illik bemutatni, hogy az mwc-n már a 2017 őszi modellekkel vergődjenek a gyártók. Kíváló. Elméleted/kritikád szerint eljöhet az a pillanat, amikor akár 2-3 évre előre látjuk a technika fejlődését, mert mindenki előbb és előbb jelent be. :)) Parádés.

    Nem írnál űr- és orvostudományi topic-okba is. Ki tudja, hátha ott is lennél hatással. :DD

    +1) Azért mert neked kell a márkanév, másnak nem feltétlenül.

    Sony P után Moto G-m van és valszeg Honor jön vagy ez. Ígéretesnek tűnik. Annyi a jó telefon, hogy már nehéz dönteni.
    Nem vagyok hajlandó 150-160-at adni egy S5-ért, hogy rá legyen írva Samsung és ne kelljen gondolkodnom milyen app-ot használok. GPE-t meg nem adnak a nagyok

    [ Szerkesztve ]

    Az egyetlen változatlan az örökös változás

  • big-J

    őstag

    válasz ctvagyok #54 üzenetére

    Örülök, hogy nem vitatod a valóságot.

    Nem tudom, valamiért mintha úgy tűnne, hogy azt gondolod én lelkileg kötődök ehhez a céghez, mert leírtam neked mi micsoda. Honnan jön ez ide?
    Meg hogy hogyan fogy, jobban le se sz*hatnám hogy fogy, annyira fogyjon hogy legyen rá hivatalos cm support és jónapot, barátom ez egy termék aminek jónak kell lennie jó áron nem egy párt hogy szimpatizálnom kelljen vele. Felejtsd el az érzelmi oldalát ha vásárolni mész a dolgoknak, csak behatárolják a gondolkodásod.
    Az op2 meg egy rakat szar lesz az áráért, ugyanúgy mint a többi s810-es eszköz, de jó nekünk akinek 800as van és felette, bőven ki lehet húzni a 820-as gépekig.

    #53 A oneplus topikba beleírkáltam mit és hogyan, biza még kk-n volt és télen amikor kissebb fényerővel el lehetett lenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák