Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csatoth79

    tag

    válasz erahurka #4 üzenetére

    Ezt én már leírtam ,egy note 7 tulajdonosként egyáltalán nem alternatíva az iphone,még ha nagyon jó kis telefon az is.
    Aki használt note 7-et ahogy előttem is leírták nincs más helyette.
    De azért csak hogy egy kis tudást pumpáljak a kicsi fejedbe:
    1.belső tárhely elérhető egy adatkábellel,bármi menthető rá file-ok adatok(én használom adatmentésre is)
    2. 16:9-es fotó (elérhető alternatív szoftverrel az iphone hoz is de nem akarok állandóan mókerolni,egyszerűen csak ebben a formátumban szeretnék fényképezni 2016-ban)
    3. Nyílt wifi hálózatok(biztonság ide biztonság oda sokan használják ezt,köztük én is)
    4.Viberen küldött kapott videók mentése nézése,továbbküldése más formátumokban is
    5.NFC! hifimhez érintve indul a zene párosítás és keresgélés nélkül,hazaérek odaérintem és máris szól a kedvencem,beszállok a kocsiba érintem és máris megy a kihangosító
    És a lista hosszú,ezek nélkül én nem tudok élni :)
    Ennek ellenére leírom újra iphone 7 nagyon jó kis telefon,miért nem tudja ezeket????

  • csatoth79

    tag

    válasz Lord Sidious #32 üzenetére

    hát nem tudom,hogy ugyanaz e az airplay.
    Amúgy van egy iphone 6s-em is,de talán nem értik páran az nfc lényegét.
    Nem kell bekapcsolva hagyni a bluetooth-t ahhoz,hogy párosodjon pl a kihangosítóval,hanem érintésre bekapcsolja és csatlakozik.
    Ha bekapcsolva hagyom nekem is alapból gyújtásra téve megy,de nem szeretem állandóan úgy hagyni és nem csak az akksi merülése miatt.
    Kérel segítsetek akkor hogyan tudom egy gépre dugva,melyhez nincs hozzáférésem ,tehát telepíteni nem tudok rá,adatokat másolni az iphone-ba én próbálkoztam nekem nem ment.
    16:9-hez nem szeretnék vágni képeket alternatív szoftvereket telepíteni,próbáltam.
    Vágásnál pl fényképezéskor nem látom,hogy milyen lesz a végeredmény,hol tudom majd levágni stb
    Persze ez valakinek jó,nekem nem.
    S-pent direkt szóba sem hoztam,én rengeteget használom.
    Viberen kapott avi filet hogy tudom megnézni úgy hogy csak simán rákattintok?(nem kötözködés,hanem segítsetek,mert ezek szerint én vagyok hülye)
    Amúgy apple tv-m is van ipad mini 4-em és macbookot használok,mégis az iphonom van félretéve,mert már többször futottam bele,hogy a mindennapok során elakadtam munkám során.
    Pl külföldön Bluetoothal nem tudtak képet küldeni stb
    Nem beszélve arról,hogy 5,7 colosként kisebb volt,mint az apple 5,5 colos plussa...felbontásról ne beszéljünk.

    [ Szerkesztve ]

  • csatoth79

    tag

    válasz Lord Sidious #58 üzenetére

    Köszi a válaszokat kipróbálom :)
    NFC-hez azért annyit,hogy én pl hazaérek bevásárlásból kezem tele a cuccokkal telefonom rádobom a hifi tetejére és már megyek is kipakolni,mert a zene már szól,nem kell feloldani,airplay-t benyomni eszközt kiválasztani zenét kikeresni elindítani,hifit bekapcsolni,hiszen minden megtörténik azzal a mozdulattal,hogy a telefont leteszem a hifi tetejére.Persze enélkül tudok élni,de tudatosan vettem így nfc-s hifit.
    Sajnos nekem egy ismerősöm laptopján sincs itunes enyémet kivéve :)most kérjem meg,hogy telepítse?
    Garanciavesztés miatt egyéb dolgokat kihagyom,16:9 meg beleférne szoftveresen a gyári camera szoftverbe ezt nem értem,ahogy azt sem,hogy a video felbontást miért nem tudom a camera szoftverben állítani?Legalábbis én csak a beállítások menüben találtam ezt meg.
    Tényleg nem leszólom macbook+ipad kombináció kiváló de iphonet nem tudtam beilleszteni...
    apple tv-t simán tudom androiddal is használni.
    Valaki írta hogy adatmásolásra olcsóbb a pendrive én nem cipelek pendriveot,mikor ott a telefon,ráadásul note 7 64gb tárhellyel és egy 64gb-os memóriakártyával komplett gépek mentésére is használható.
    Ennek ellenére mérges vagyok note 7 miatt nincs alternatíva kompromisszumok nélkül.
    Hozzáteszem a retina szkenner hatalmas volt koszos kézzel megfogott telefon esetén nekem szinte mindig feloldott gond nélkül,persze ez a funkció be fog kerülni 2017-ben szerintem minden csúcstelefonba csak jelenleg nincs más.

  • csatoth79

    tag

    válasz taky1974 #73 üzenetére

    Szerencsére nem kell,mert android tudja,direkt nem mentem bele a pen hiányába,csak lefele kell váltanom s7 edge-re,mivel nincs más alternatíva és ha elolvasod az írásom végig az elsőket is,ezt az iphone 7 plusra írtam,hogy nekem nem alternatíva.

  • csatoth79

    tag

    válasz Milán82 #108 üzenetére

    Igen,hozzáérintem a telefont egy pillanatra aztán oda teszem ahova akarom ,mert ezzel elindul a folyamat nem kell kapcsolgatni stb. semmit,indul a zene,de minek is magyarázom én ezt :) airdrop úgy működik,hogy rágondolsz és bekapcsol? :)
    vagy elő kell venni a telefont,feloldani a kijelzőt,bekapcsolni az airdropot majd elindítani rajt a zenét ráadásul még bekapcsolni a hifit is? mert ezt mind kiváltja,hogy pl hanyagul csak odadobod a telefont a hifi tetejére :)
    de nézz róla videót :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák