- Milyen okostelefont vegyek?
- Egy óra, két rendszer
- A Z Fold7, vagy a Magic V5 a vékonyabb valójában?
- Google Pixel topik
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- iPhone topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tommmysun
aktív tag
Kicsit tévedsz! A Sony C3-nak, pont az az egyik nagy(?) "villantása" hogy elől is van LED-es vakuja!
Azzal meg vitatkoznék, hogy mennyire szükséges 2-3Mpixelnél nagyobb kamera az előlapra! Ez megint csak népbutítás, amit a jelek szerint sajnos sokan be is nyelnek :S. Mert mire is van az előlapi kamera? Videotelefon, skype, és most már mondjuk a "szelfizésre". Kérdem én melyikhez nem elég 2 megapixel? Szelfizés után ugye megy fel a kép "fészbúkra" (ha már magyarosítunk
). Ki az, aki egy FullHD felbontásnak megfelelő képnél nagyobbat fog feltölteni? SENKI! Nem a pixeleket kell növelni, hanem a képminőséget kell javítani!!! Az pedig nem a pixelek számától lesz jobb. Nagy pixel két esetben kell kb. Egyik eset ha sok utómunkázás lesz még a képen, a másik eset, ha kb. plakát méretbe szeretnénk kinyomtatni az elkészült képet. Aki meg az "önarciját" plakátra nyomja, az tényleg beteg és nem szelfi mobil kell neki, hanem egy magas kerítés egy bizonyos épület körül
.
-
vm93hun
aktív tag
Igen, az angol Selfie-ből ered, de én még eddig értelmező szótárban vagy enciklopédiákban még nem találkoztam vele. Ez olyan, mint a lájk (Like -> kedvelni) amire mindig visszakérdezek (persze trollkodásból) mert magyar emberek ilyen szavakkal dobálóznak, közben meg magyarul sem tudnak/értenek rendesen.
(Butafon időszakban hányszor mondtam egyik osztálytársamnak, hogy ne a kijelzőnél fogja meg a telefonomat, mert ujjlenyomatos lesz, csakazért is ott fogta meg. Pedig nem tudom mit nem lehet megérteni azon a mondaton, hogy "Ne a kijelzőnél fogd meg ---azt a *@#--- telefont!")
Már attól hányingert kapok ha a CD-t "cédé"-nek meg a TV-t "tévé"-nek írják le.
Új hozzászólás Aktív témák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Milyen okostelefont vegyek?
- Egy óra, két rendszer
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Jóárasított AI PC-ket szeretne látni az AMD
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Ford topik
- Energiaital topic
- További aktív témák...
- Apple iPhone 12 Mini 64Gb, Szép Állapotban, Akku:91% 12 hónap Garancia, Fekete Színben
- Apple iPhone 13 Mini 128Gb, Újszerű Állapotban, Akku:100%, 12 hónap Garancia, Fekete Színben
- Apple iPhone 13 Pro 256Gb, Újszerű állapotban, Akku:90%, 12 hónap Garancia, Kék Színben
- Apple iPhone 15 128Gb, Akku:90%, 24 hónap Garancia, Fekete Színben, Kártyafüggetlen
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB ,Akku 100% 26 Töltés, 2026.02.26-ig Apple Garancia Makulátlan állapotú
- Quadro FX 570 eladó
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Samsung Galaxy S23 Plus 256 GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Bomba ár! HP EliteBook 830 G5 - i5-8G I 8GB I 256GB SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Eredeti Windows 10 / 11 Pro aktiválókulcs AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest