Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz -Ben- #45 üzenetére

    Zsebből elővenni sokkal kényelmesebb szerintem ha hátul van az ujjlenyomatolvasó. Asztalról felvenni tényleg kényelmetlenebb, de pl. a whastsappnál az üzenetek tartalma úgyis felugrik amit látokk a ott vagyok. Persze az ujjlenyomatolvasóba integrált megoldás lesz a legoptimálisabb.

    (#34) .Szaki: Ha nem vagyok az irodában és visszajövök az értesítési led jelzi, hogy meg kell-e néznem a telefont. Te honnan tudod, hogy jött- értesítés? Az értesítési lednek csak a legfontosabb dolgok vannak beállítva pl. gmail csak elsődleges fiók, de pl. a a reklámokra stb. nem villan meg az értestő led, de egyedileg be lehet állítani milyen üzentre villogjon. A dual simre hogy szerinted felesleges, meg annyi, hogy főnököm nagyon sokat keres havonta, de vicces amikor tárgyalásra két iphonnal jön, mert kisgyereke van és kell egy saját magán szám amin bármikor elérhetik ha baj van és a cégesen beszél pl.. Nálunk a cégnél a beosztottaknak szinte mindenkinek dual simes telefonja van. Szerintem hasznos dolog, és tök jó dolog és tényleg a dual standby megoldás filléres dolog a gyárónak max. 1 dollár lehet a költsége.

    Egyébként még Iphonból is fillérekért lehet dual simes telefont csinálni, bár ez nem túl esztétikus, de legalább a második simnek a tokban meg van a helye: [link]

    [ Szerkesztve ]

  • viktorhu

    veterán

    válasz -Ben- #45 üzenetére

    Ez attól függ, hogyan használod. Ha leteszed az asztalra, kényelmesebb az előlapi ujjlenyomat, ha viszont a kezedben van (sétálsz, buszozol, állsz stb), akkor viszont alapból a kezed is a hátulján van, a mutatóujjad meg pont ott, ahol az olvasó, szinte el sem kell mozdítani, csak pár miliméterrel közelebb vinni.

    Én szinte kivétel nélkül mindig kézben tartva használom a mobilt (akkor is, ha mondjuk az ágyban filmet nézek rajta), így egy előoldali lent lévő gombot nehézkesen érnék el a mobilt tartó kezemmel, ha viszont ilyen alap dolgot, mint a kijelző feloldása, nehézkes egykezes módban kivitelezni, az már számomra a használhatatlanságot súrolja.

Új hozzászólás Aktív témák