- Nothing Phone (2) - több, mint elsőre látszik
- Mi nincs, grafén akku van: itt a Xiaomi 11T és 11T Pro
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Megvan, milyen chipet használ a Pura 80 Ultra
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Érintésnélküli fizetési megoldások - PayPass via NFC
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- További kavarás a Pixel 10-ek körül
- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- Milyen okostelefont vegyek?
-
Mobilarena
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#21719808
törölt tag
válasz
nexusarx #3019 üzenetére
Biztos hogy az ntfs a bűnös? Próbáld ki egy kisebb torrenttel az sd kártyára, vagy egy pendrive-ra, ha ott is 800k, akkor más lesz. Az usbmount-ot ha kikapcsolod, és simán felmountolod esetleg?
/etc/usbmount/usbmount.conf
Itt "ENABLED=1" sort kell kiszedni/kommentezni. Aztán unmount az usbdrive, majd lehet mount-al próbálgatni a paramétereket, és ami jó lesz, azt belerakni az fstab-ba. Célszerű uuid-el, hogy ne kavarodjanak össze a jelölések.Lehet, hogy a disztrib hibája, a fórumán többen írták ugyanezt, 1-2M ftp-n, 700-800k máshol, gyanús ez nekem. Mondjuk, az ntfs a userspace-ben van, a raspberry meg nincs nagyon eleresztve cpu-val, de ennyire csak nem rossz a helyzet. (700MHz-es PIII routernek beállított gép szüleimnél 6-8 megával ír pendrive-ra, USB2.0, nem gondolom ahogy a cpu fogná le) Itt a melóban nem, de ha este eszembe jut, megnézem valahogy, hogy nekem arch alatt ntfs-el mennyi.
Új hozzászólás Aktív témák
- Lian Li 011Dynamic Evo/RTX4070Super Eagle OC/Intel Core i5-14600K/DDR5 G.Skill Trident Rgb 6000MHz
- MSI MPG Z390 GAMING EDGE AC Alaplap + Intel Core i7-8700K
- Kezdő Gaming PC - MSI 390, i7 8700K, RX Vega 56, 16 GB RAM
- GIGABYTE Z390 M Alaplap + Intel Core i7-9700K + Be Quiet! SHADOW ROCK 2
- MSI Z590-A PRO Alaplap + Intel Core i5-10600KF
- Noblechairs HERO RL valódi bőr Gamer Szék
- AKCIÓ! AMD Ryzen 9 7950X 16 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 2nd - i7-7G I 8GB I 256SSD I 14" WQHD I HDMI I W11 I CAM I Garancia!
- AKCIÓ! Google Pixel 9 Pro 5G 128GB 16GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 16/32/64GB RAM RX 7700XT 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged