Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    Úristen, hogy ez a style1-2-3 meg performance1-2-3 hogy el van 'síííííííp'. Egyedül az rx-7-esemnél akarok két külön style-t használni (1-es fekete, 2-es Ruby-s) (milyen káosz lenne ha minden kocsinál mind a három lehetőséget használnám, jobb bele sem gondolni). A performance marad az 1 minden esetben. Most beléptem játékba. A kocsin a style2 van. Vissza akartam rakni a style1-et, erre leveszi az összes tuningot (optikait és teljesítményt egyaránt) a kocsiról :W . Végigpróbálgattam minden kombinációt, kiderült, hogy a régebbi fekete style-om a performance2-ben tárolódott el :W . Ja és sok-sok :C annak (a programozónak), aki egy ilyen egyszerű dolgot nem tud megoldani a játékban. Ha egyszer ezek a kiba...tt értékek valahol el vannak tárolva, akkor azokat miért nem lehet előhívni ugyanúgy, ahogy el lettek tárolva? A bitek bekerültek egy virtuális turmixba? Én komolyan nem értem. :(((

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Új hozzászólás Aktív témák