Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keep2000

    tag

    válasz kacsaesokos #15 üzenetére

    Ha több hiba összejön (főleg, ha egyszerűen reprodukálhatók), érdemes megfontolni a garanciális ügyintézést.

    Ami nálam előfordult:
    - Néha ok nélkül belassul, beragad, majd utána restartol. Csupán kb napi 1 alkalommal, pedig szinte egész nap ezt nyomogatom most
    - sleep után wifit elfelejti, wifi ki-be kapcsolás megjavítja. Elején volt, mostanában nem jött elő
    - 1-2 alkalommal volt, hogy bekapcsolás után nem lehetett a feloldó gombot odébbhúzni, nem reagált az érintésre. Pár másodperc után megjavult. Érdekes, hogy a ZTE telefonomnál is volt ilyen, ott a wifi alvó móddal volt összefüggésben.
    - OTA frissítő szerverhez nem kapcsolódik (ez lehet tervezett karbantartás is, ahogyan a weblapjukon írják, de egy hozzászólás szerint előtte is voltak ilyenek)

    Ezek nekem mind szoftveres gondnak tűnnek, remélem javítják őket.
    Btw egy cseh fórumban olyat találtam, hogy január második hetére van ütemezve az új verzió

    Töltés másnál is nagyon lassú? Ha be van kapcsolva (wifis külső monitorként a töltőre dugva használom), akkor egy óra alatt kb 10%-ot megy fel.

    Ezek ne riasszanak el senkit. Már más fórumban is írtam, hogy az ilyen topikoknál a nagyon jó készülékek kis hibáit írkáljuk össze, próbáljuk megoldani. Ezektől függetlenül egy gyors, szép, szerintem ideális méretű készülék.

    És akkor néhány pozitívum:
    - Szerintem szép. A kerete pont jó (a nagy fölösleges, a kicsin belelóg az ujjad), az elrendezés is jó, összességében tetszik.
    - Nem vagyok nagy gémer, de eddig vitt minden játékot, amit próbáltam. Ez a processzorteljesítmény szerintem megfelelő ebben a kategóriában
    - 1 GB RAM nagyon jó, a telefonomon is ezt szeretem nagyon. Ahogy látom, nálam pont annyit eszik, hogy az 512 MB mindig pont tele lenne. Így meg kényelem van.
    - 4:3-as képarány nekem bejön
    - 1024x768-as felbontás már munkára is jó (weblapok prezentációja, kódolás külső billentyűzettel), valamint segédprogrammal használható külső monitorként is
    - OTG kábel segítségével ráköthető egér, billentyűzet, pendrive is (/mnt/sda1 alá rakta)
    - Scrollozás, betöltés folyamatos, elforgatásra gyorsan reagál. És ha minden jól megy, a 4.1-es Androidban debütáló project butter ezen még tovább javít majd
    - filmeket gond nélkül lejátszotta hálózaton keresztül is (MX Player, Mobo Player)

    És akkor a plusz egy:
    ha valaki talál hozzá kiegészítőket, akkor jelezze.
    Ami érdekel:
    - kijelzővédő fólia
    - töltő (ebből vajon valami univerzális jó lehet?)
    - autós töltő
    - olyan tok, ami nem becsúsztatós, hanem fix "könyvszerű"
    - ipad-tokra hajazó megoldás, ami egyben tartó is (http://javstablet.com/wp-content/uploads/2012/11/ipad_case.jpg)
    - billentyűzetes tok

    Utóbbit és sima becsúsztatós neoprén tokot találtam ebay-en és univerzálisat vaterán, de egyelőre nem tetszik az ára :)

    Xiaomi 11 Lite 5G NE, Honor MagicWatch 2

Új hozzászólás Aktív témák