Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz V/ #17594 üzenetére

    Nem véletlenül nem adja be... Az nálunk nem elérhető featurök oldalait IP alapján taktikusan elérhetetlenné tették. A google cacheből pl. eléred.

    Az én bankkártyámhoz ingyen jár az SMS, sőt az is ingyen van, hogy SMS kódot küldjön belépéskor. Amúgy most itt egy olyan funkcióról beszélünk, amit piti, ingyenes weboldalak teljesen ingyen kínálnak (pl.: tumblr), miközben a rajtad is sok pénz kaszáló PayPal képtelen ezt biztosítani, de szerinted ez így rendben van. Oké

    Azzal mentegetőzni, hogy milyen védelmei vannak egy bankkártyának, elég vicces. Ilyen hozzáállással még valahol a bunkósbotnál tartanánk, mert ugye jó az nekünk...

    "Egyébként a mobil Paypal még biometrikus azonosítót, -ujjlenyomat azonosítás- és biztosít megfelelő eszközökön, egyenlőre szerintem ez elég biztonságot ad."

    Tök jó, csak közben épp weben ugyanúgy belép bárki aki megszerzi a jelszavadat. A biometrikus azonosítás csak kényelem. Tudom mert nekem is régóta fent van mobilon.

    "A végén megint oda kerülünk, hogy semmi sem jó, de még is használod. Ez van, ezzel dolgozunk, nekem ez megfelel, ha rajtam kívül még 165 millió -1 így gondolja."

    Van alternatíva? Nincs. Akkor mit használjak helyette? Ha lenne már rég nem írogatnék ide, elhiheted. Attól pedig, hogy te örömmel és állva tapsikolva tejelsz nekik - és ezt kvázi még meg is köszönöd -, az a te dolog. Arról pedig szerintem gőzöd sincs, hogy hány ember nem elégedett valamilyen oknál fogva a szolgáltatással, viszont legalább láthatóan elfogult vagy egy valamilyen, számomra teljesen érthetetlen ok miatt.

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák