Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badlof2k

    senior tag

    válasz Har_melin #15689 üzenetére

    Nyilván nem , de azért nem csipőböl lövöldözöm ezeket csak ligáról ligára konkrétan az van hogy a life base buildek több balancet vagy buffot érdemelnének véleményem szerint, az pedig mindkettőre igaz hogy heavy invsetel mindkettő oldal hozható olyan szintre ami több mint OP de alapesetben ES>Life ,a BV meg totál nem érdekel egyszer probáltam nem jött be egyszerűen nem az én játék stilusom , én a meleet kedvelem és áll a kezemre, a banneről meg egy videó alapján peddig azon kivűl hogy lehet jó lesz mást nehéz mondani addig amig nincs teszt mennyir fog dpsbe vagy defensebe számitani vagy pl befér e még egy anger +ash, ice+hatred kombó mellé szóval :U , egyébként se én tartottam annyira OPénak a stat sticket főképp azért sem mert a 3 mod ,penetrate modosok nem az égből jönnek csakúgy, ugyanakkor pár streamer is ugyanezen van hogy ez igy elsőre kinyirta a dual vagy off hand statstick használatot és hogy lehetett volna ezt máshogy is nerfelni stb.. de mint 0karmacoma0 szólt előttem "Amúgy még mindig nincs notes és totál fölöslegesen futjuk a köröket, de azért eléggé elszakadunk a valóságtól néha." Egyébként meg no offense remélem nincs harag vagy nem idegesitettelek fel :R ( margóra azért az ES megint kapott "buffot.." :C ;] )

    [ Szerkesztve ]

    "... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

Új hozzászólás Aktív témák