- Honor 200 Pro - mobilportré
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- 45 wattos vezeték nélküli töltés jön az új iPhone-ba
- VoLTE/VoWiFi
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
rwin5
őstag
Mi végül megvétóztuk a programot, pedig nagy volt az öröm mikor bejelentették. Az energetikai tanúsítványt is elkészítettük, szóval meg volt rá a szándék részünkről, de ahogy haladt előre, meg csúsztatták, végül lemondtunk róla. Az sem biztos, hogy a jelenlegi fűtésszezon előtt be tudna fejeződni a munkálat, én meg jobban szerettem volna pörgetni a dolgot.
Legyen valami on is: volt kint nyílászáró cserével szakember, meg fűtéskorszerűsítéssel több árajánlatot is kértünk. Volt aki azt mondta, hogy jó dolog az otthonfelújítási végül a 4 szakival, akivel beszéltem abból csak 1 fő mondta azt, hogy érdemes volna belevágni. Mind a 4-en számlaképesek egyébként. Azt mondták, hogy nagyon meg van bonyolítva, meg az ő szemüket az szúrja, hogy csak meglévő listából lehet (vagy egyelőre így lehet) beszerezni az alkatrészeket. Pl: Saunier Duval-t 24 kw (hasonló teljesítményben HAJDU +150-200.000 Ft-ért van, azért ez sem utolsó szempont) ajánlották kombi kazánnak, hogy évek óta szerelik, de a Hajdú termékekkel kapcsolatban nincs tapasztalatuk. Így meggyőzött, hogy ha már lesz benne önerőnk, akkor inkább kapjunk szabad teret és olyat szereltessünk, amit ajánlanak a helyi kivitelezők.
röviden: szerintem nagyon meg lett kavarva, én ezt a visszajelzést kaptam a szakiktól is. Nyilván értem azt is, hogy próbálják támogatni a hazaiakat, szóval nem negatív szájízzel írom ezt. Az is nagyon fura, hogy kb. úgy tűnik, hogy alig kompetens egyelőre az egészben bárki is, így ha az átlag ember nem tud kiigazodni rajta nem tudom mi a helyzet azokkal akiket kevesebb ésszel áldott meg a sors.
-
rwin5
őstag
Sziasztok,
arról van már valami infó, hogy-hogyan folyósítják majd a hitelt?
Már úgy értve, hogy a gyakorlatban ez, hogy fog kinézni."A hitel és a támogatás folyósítása közvetlen szállítói finanszírozással vagy utófinanszírozással történik, az ellenőrzött számlákon szereplő építési anyagokra vagy termékekre és munkadíjakra, a vállalkozói/kivitelezői szerződés szerinti ütemezésben. A saját forrás igazolt felhasználását követően előlegszámla vagy előlegbekérő/díjbekérő proforma számla benyújtásával – teljesítési igazolás csatolása nélkül – szállítói előleg igénybevételére van lehetőség a teljes finanszírozási összeg 75%-áig, ilyenkor a folyósítás a szállító fizetési számlájára történik."
Ezt totál nem tudom értelmezni.
Meg mi alapján indul meg a hitel kifizetése? Vagy a hitelt azt finanszírozza a bank, és majd a visszatérítéseket meg a számlák alapján kapjuk meg?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Intel Core i3 / i5 / i7 / i9 10xxx "Comet Lake" és i3 / i5 / i7 / i9 11xxx "Rocket Lake" (LGA1200)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Fotók, videók mobillal
- Le Mans Ultimate
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Xbox Series X|S
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450 R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB Rampage SHIVA be quiet! 650W
- Azonnali készpénzes félkonfig / félgép felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B760M i5 13400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB Pure Base 500DX fehér 650W
- BESZÁMÍTÁS! ASUS A520M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Enermax 650W
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged