Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz oriic #1044 üzenetére

    Ki a bánat fog venni SimPontot 160€-ért??!! Úristen, mik vannak...

    Ultima Online, uhh. Szerintem még (több) pénzt is hagyna maga után, ha Play4Free lenne. Nem tudom mennyien nyomják, de már az EverQuest a megjelenésével letarolta, na az most free-to-play lesz a 13. születésnapján (március).

    Warhammer Online detto. Imádtam minden egyes percét. Totál felesleges szerintem a Wrath of Heroes, egyszerűbb lett volna az Age of Reckoningot P4F-vé tenni. 12.99€-ért még meg is érné venni, hogyha játszanának vele. Valahol ki lehet deríteni, hogy mennyi igazhitű pléjer ostromolja a másik városát? Ha valaki perfektül szpíkel inglisht az megtehetne egy szívességet, hogy egy általam megfogalmazott levelet lefordít nekem angolra. Én vaktában fizetnék érte, de be kell valljam, hogy mostanában LotRO-val játszogatok (na ott tudtál, hogy miként kell túlélni), talán ott jobb helye lenne a havi pénznek, pláne, hogy ott nem kötelező... de a Warhammer Online számomra a legjobb)

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

Új hozzászólás Aktív témák