Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TasiA

    senior tag

    válasz dokar #4099 üzenetére

    Üdv!

    Először írtam egy cifrát, de gyerkőc kikapcsolta közben a gépet. Jobb is!

    Szal! Elfogadom, legyek én a hülye és biztos nem értem!! Már miért is érteném, hogy 300x-or leírtad, hogy mennyire pontos a videófelvétel időmérője! Biztosan nem értem?! :W

    Akkor most én mondom, hogy TE nem érted, mert nem jut el, ahová el kéne! Nem ezt kifogásolom és nem ebbe kötöttem bele, mert tény, hogy kötözködöm! :) Azt nem tekintem hitelesnek, amit levideóztál!!! NEM magát a felvételt!! Gondolom, nem egy zárt 10km hosszú hangárban próbálkoztál többször is?? Hogy tudod azt produkálni, hogy minden ugyan olyan legyen, mint az első felvételnél?? Talán eddig világos a kérdés! Szóval, hogyan csinálod azt, hogy pl. a széljárás tökéletesen ugyan az legyen? Iránya és sebessége is pont ugyan az legyen? Világososdik mit akarok?? Vagy megint jössz a "nem értem" (mert hülyének nézel) szöveggel?? Ha közúton csinálod és mondjuk jön szembe egy autó, már annak a menetszele is befolyásolja a mérésedet, ha meg véletlenül egy teherautó, akkor pláne. Ezért nem tartom hitelesnek. Nem a direkt szűrődet fikázom, nem azt vonom kétségbe, hogy ér is valamit, az sem érdekel, hogy mennyire tartod "fürgének" az autódat, vagy érzésre mennyivel megy jobban. Egyedül abban nem bízom, hogy lehet így, ahogyan leírtad hitelesen mérni. Talán információnak, jó. HA megcsinálod 10x gyári állapotban, vagy kisebb szűrővel, meg szintén 10x változtatás után ugyan úgy a mérést, abból már lehetne valamire következtetni talán.

    Remélem érthető volt, miben kételkedem?!

    Nem feltétlenül vagyok tök hülye, csak mert nem tetszik a vélemenyem!

Új hozzászólás Aktív témák