Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Vagany #738 üzenetére

    Az a baj hogy a jelenlegi csúcsok közül nem érzem azt hogy N4 után bármelyik is előrelépés lenne, sőt S5 gagyi műanyag + akadós rendszer + knox, Z2 rengeteg gyermekbetegség (sima Z -ből kiindulva soha nem lesznek javítva) HTC M8 még elmegy de kéne bele egy jobb kamera, erősebb akku +1GB/RAM, LG G3 felesleges a QHD kijelző, szóval jelenleg nincs egy normális telefon sem, O+O tényleg jó meg minden (garancia kérdéses) de mire kis hazánkba megérkezik már megint ott vagyunk hogy kijönnek az új Snapi 805 telefonok, új Nexus 6 vagy Android Silver :U

    Tehát ha most én vennék egy új csúcs telefont, biztosan megbánnám, mert 2-3 hónap és itt az új Snapi 805 esetleg S810 ami azért hardveresen már bődületesen nagy előrelépés :K

    Mindenesetre én türelmesen várok még ! ;]

    (#739) kano

    Xiaomi telefonok minőségéből kiindulva én simán bevállalnám még külföldi garanciával is mivel Mi2S, Hongmi, Redmi, stb. telefonok már bizonyítottak és tényleg nagyon szuperek, na de ez a O+O és az olcsóságából adódóan nem nagyon szeretnék vele így elsőre kísérletezgetni :N

    (#740) NandorHUN

    Ennyi erővel minek az intel i7 processzor mikor ott van az i5 ? :U

    Vagy úgy is mondhatnám ... hogy minek vegyek most Snapi 801 -st mikor kb. 3 hónap múlva kb. ugyan ebben az árban már kapok S805 -t :P

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Aktív témák