Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • powerup2

    addikt

    válasz salapp #58102 üzenetére

    Mi ez a nagy LG utálat ? szerintem elég jó tv az lg oled nem ér annyival többet sem a sony sem a panasonic !!! meg ha az LG nem adna panelt a panasonicnak vagy a sony-nak akkor vennének panelt a samsungtól :D. Panasonic ha nem kapna panelt akkor a pioneer sorsára jutna!!! És ha valaki vesz egy LG oledet és kalibrálja akkor már nem lesz semmi difi közöttük. Mennyi is egy kalibrálás ? és mennyivel fizetsz többet egy panasonicért ? Lehet jönni azzal hogy jobb a hangja a tv-nek lehet jobb de ki hallgatja a tv hangszóróit ? aki vesz egy oled tv annak van valami normális rendszere és itt nem hangprojektorra gondolok!!! Ha igy szépen végig gondoljuk akkor matek alapján annyira nem jó vétel a másik két gyártó álltal összeállitott tv. Hisz a panelt az LG gyártja :) .

    TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

  • pinnacle

    nagyúr

    válasz salapp #58102 üzenetére

    Köszi! Nekem tényleg a felkonvertálás a legfontosabb, de azt olvasom tesztekben, hogy ebben jó a Panasonic. Mondjuk ez a 950, de remélhetőleg a 980 sem lett rosszabb. Érdekes módon egyetlen Youtube tesztet sem találtam a 980-ról.
    Igazából kettő problémát találtam, mozgásmegjelenítés (mondjuk ez biztos van olyan, mint a mostanin) illetve az agresszív a fényerőszabályozás. Túlzottan leveszi világos területek estén? Egyébként ha fényképet nézegtek akkor mennyi idő után csökkenti a fényerőt?
    Panasonical volt valakinek garanciális ügye? Nem tudom, hogy milyen a hozállás az LG, Sonyhoz képest. Látom a Panaconicnál is lehet venni garanciakiterjesztést, ez vagy az MM féle lehet a jobb?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák