Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz Tim82 #72194 üzenetére

    Köszi.
    Az elérhetőségek még csakcsak, azt már a nogradpontfoldhivatlaponthun is megtaláltam a földhivatali osztályok menüpontban. De ehhez tippelnem kellett, hogy a kettő közül melyik földhivatal az én földhivatalom. telefont nem vettek fel, így arra jártamban elmentem megnézni, így a nyitvatartást is megtudtam. majd hazajöttem, felhívtam őket, nem vették fel, hisz ma nincs fogadás. egyáltalán ők-e az illetékes, még mindig nem biztos. Szóval ott tartok, hogy holnap is megpróbálom őket felhívni.
    De ettől még a hivatalok és elnevezések kusza és szövevényes rendszerében megtalálni hogy mi hol, az szerintem annyira nem teljesen világos és egyértelmű.
    Hiszen jelenleg már háromféle hivatal van megnevezve:
    Nógrád Megyei Kormányhivatal Földhivatali Főosztály [link]
    Nógrád Megyei Kormányhivatal Földhivatali Főosztály Ingatlan-nyilvántartási Osztály [link]
    Salgótarjáni Járási Hivatal Agrárügyi Főosztály Földhivatali Osztály [link]
    Paraszti ésszel melyik kéne nekem? Nyilván a második. Ami tulajdonképp azonos az elsővel, annak egy alosztálya. Tehát ez kell nekem? Nem, mert az efféle ügyeket tudtommal a harmadiknál kell intézni. Ami viszont az általad linkelt keresőben azt az elérhetőséget adja ki, ami a harmadikhoz tartozik, de a második néven. Tehát az általad linkelt oldalon a harmadik hivatal neve a második, de a földhivatali osztályok menüpontban keresve a harmadik nevet adja neki.

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák