Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    válasz VladimirR #17621 üzenetére

    én nem csak itt vagyok biztonsági játékos, hanem majdnem mindenhol. lehet, hogy ezért tartok ott, ahol tartok, jó és rossz értelemben is.

    sor helyett lehetne karakterszámot is alapul venni, és ha valaki csak ematt kezd el értelmetlenkedni, akkor szankció... de nem hinném, hogy ez a megoldás.

    egyszerűen ha nincs értelmes téma, és a függő itt ül, akkor feldob valamit. hiába nincs tartalma, feldobja. aztán csámcsog, jópofizik... hogy van-e értelme, az erősen kétséges.

    asszem nem itt, és nem most fogjuk megváltani a ph-t.

    és hiába nem vagyok mod, igyekszem szervezni a tábort, pontosabban a szervezőket összefogni. nomeg a debreceni talit, amiről absz semmit nem tud senki (én se), azt is össze kellene hozni... már csak hely, idő és program kell...

    verus: a véleményformálás jó, és gyakran kell. ha magad pici pontnak tartod, akkor pici pont leszel. ha kiállsz magadért, és jó iránynak hiszed a véleményformálásodat, akkor pedig meg kell próbálni. nem biztos, hogy bejön, de ha igen, akkor büszke lehetsz magadra. nekem is volt pár lépésem itt a fórumon, amit szívesen elfelejtenék, de van pár, amire büszke vagyok. pedig hidd el, én se voltam nagyobb fórumozó, mint te.

    [ Szerkesztve ]

  • (Kolombusz)

    veterán

    válasz VladimirR #17621 üzenetére

    Én néha próbálok értelmes témát feldobni, vagy esetleg egy adott beszélgetést kicsit másfelé tekerni, mélyebb irányba, de általában hamar elsüllyed az egész, jön az egyszavas hozzászólás, ami egy smileyból áll.

    A legutolsó, valóban értelmes eszmecserém az off topikban valentin napkor volt.

    Tényleg változások kellenének és bár váltig hangoztatják, hogy elegen vannak a moderátorok, szerintem nincsenek. Van, mikor reggeltől estig kell várni egy modkeres kérésre... Bezzeg, ha kritizálják őket, egyből ugranak tizen. Tudom, hogy dolgoznak, tanulnak, de akkor is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák