Hirdetés
- Máris megvásárolható az Ulefone új RugKing szériája
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- iPhone topik
- Milyen robotporszívót vegyek karácsonyra? (2025)
- One mobilszolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- Mobil flották
- Megbüntették, ezért feloszlatná az EU-t Elon Musk
- Samsung Galaxy S21 Ultra - vákuumcsomagolás
Új hozzászólás Aktív témák
-
Melon87
tag
válasz
Thunderzolee
#6895
üzenetére
ÉN így gondoltam ,hogy nem tudok vele mit csinálni! Működik és kész, ez a lényeg!

-
Melon87
tag
válasz
Dell XPS
#6882
üzenetére
Meg vettem a 4 GB-s kingmax ramot!
Idáig hiba nélkül mennek az AIDA64 azt írja, hogy Aktív üzemmód
ual Channel (128 bit) meg a CPUID is Dual Channel módit ír meg, hogy symmetric a DC mód!Gondolom akkor "összepárosodtak"?

Most figyelem, hogy előjönnek e a "misztikus" hibát!
-
Melon87
tag
válasz
Dell XPS
#6879
üzenetére
De az északi híd a kommunikál vele!
Akkor érdemesebb keresnem 2 GB (DDR3-1333 DDR3 SDRAM CL9) azzal még ha más is a gyártó nagyobb a kompatibilitás esélye?
(Esetleg megveszem a 4 GB-os ramot és ha megy akkor használom 6 GB-vel ha nem akkor csak marad a 4 GB-s a kettes meg mehet a levesbe
, mondjuk ez is egy opció ) -
Melon87
tag
válasz
Dell XPS
#6876
üzenetére
Köszi a gyors választ!
Pont az hogy az időzítése mind a kettőnek CL9-es csak ugye a gépemben CL7-esként ketyeg, mert valószínűleg nem tud többet a gépem!
És inkább az a kérdés, hogy tud e vele együtt ketyegni CL7-ben (minden PC-3 CL9-es memória tud CL6-7-8-9 is működni?), mert vannak kifejezetten CL7-es ramok amik PC-3 8500-asok, de józan paraszti ésszel azt gondolom, hogy úgy két különböző rammal nagyobb az esély az inkompatibilitásra!Köszönöm a segítséget!
-
Melon87
tag
Helló!
Olyan kérdésem lenne, hogy ha van egy
Déli híd Intel Ibex Peak-M HM57 Lapkészletű Notebookom (Dell Inspiron N5010)
ebben van egy Samsung M471B5773DH0-CH9 2GB DDR3-1333 (667 MHz) CL9 memória (ami "csak" Effektív órajel 1067 MHz hajlandó menni gondolom a lapkészlet miatt CL7-es időzítéssel), ehhez milyen modult vegyek, hogy tökéletesen menjenek egymás mellett?Néztem hozzá egy DDR3 1333MHz 4GB VERITECH CL9 PC-3 10600 memóriát, de az enyémnél meg azt találtam, hogy PC-3 10700 ezek nem tudom mit jelentenek és nem tudom, hogy mennének e együtt hiba nélkül? Esetleg keresnem kell valami más memóriát?
Válaszokat előre is köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
- Máris megvásárolható az Ulefone új RugKing szériája
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Chieftec-Prohardver nyereményjáték
- Építő/felújító topik
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Öszvér módszerrel veszi fel a harcot a memóriapánikkal szemben az ASRock
- Suzuki topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 Pro Max / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:87%
- Lenovo Thinkpad X13 Gen2 WUXGA IPS Ryzen5 Pro 5650U 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega7 W11 Pro Garancia
- Új Lenovo V15 G4 FHD i5-13420H 4.6Ghz 8mag 16GB RAM 512GB SSD Intel UHD Graphics XE Win11 Garancia
- Xiaomi Redmi 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 Slim 1TB SSD Lemezes konzol Elite kontrollerrel garanciával hibátlan
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

ual Channel (128 bit) meg a CPUID is Dual Channel módit ír meg, hogy symmetric a DC mód!
Pyttawrx

