Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    Üdv!

    Adott egy gép, GA-MA78GM-S2H rev. 1.1 alaplappal, benne egy AMD Athlon 64 x2 5200-as processzorral.
    Külön videókártya nincs, az alaplapit szeretném használni Windows 8 alatt.

    A hibajelenség:
    Minden tökéletes, kivéve a Flash...
    Ha olyan helyre tekerek egy flash videóban, ami még nincs letöltve, vagy a lejátszás "utoléri a letöltést", akkor a kép egy pillanatra elcsíkozódik, majd a Win8 kiírja, hogy információt gyűjt az összeomlás okáról, majd a gép újraindul.
    A logban semmi használhatót nem találtam.
    Próbáltam Google Chrommal, IE-vel, és Mozillával is (3 különböző flash player miatt), de mindegyikkel ezt csinálja.
    Próbáltam korábbi flash playert, korábbi videókártya drivert, de nem oldotta meg.

    Mivel csak flash esetén jön elő a probléma, úgy gondoltam eleinte, hogy szoftveres a gond, de miután kipróbáltam mindent (win újratelepítés is volt), így elkezdtem teszteni a hardvert. Azonban egyetlen más esetben sem sikerült a gépet lefagyasztanom, semmilyen streszteszt nem hozott "sikert".

    Van bárkinek valami ötlete erre a problémára?
    Már egy tucat angol oldalt is átolvastam, de semmi használható megoldást nem találtam. :(
    Egyedül a BIOS frissítést nem próbáltam még, az a következő, de semmi más nem jut már eszembe. :U

    Előre is köszönöm annak, aki foglalkozik a problémámmal. :R

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák