- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Mobil flották
- Motorola G86 - majdnem Edge
- Eurós árlista a Google Pixel 10 telefonokhoz
- Macrodroid
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Okosóra és okoskiegészítő topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Csabee.
nagyúr
-
SzlobiG
félisten
válasz
barnam_ #1261 üzenetére
A játékok 80%-nál nvidia logó jelenik meg tehát arra vannak a játékok többsége optimalizálva szal innentől kezdve mivel az nv tolja a lét a fejlesztőknek az ati levan szarva akármilyen jó kártyájuk van.
Szal az ATI mindég csak kullog az nv mögött értem ezen azt, hogy megint lehet várni a driverre ami majd csodát tesz...szinte minden nevesebb játéknál így van, hogy várni kell a driverre ott van pl a resident evil 5 az is szar ati kártyával mivel ott a filmek közbe nincs kép szintén az atinak köszönhetően, kezdem megutálni már az atit mióta megvan az X2 azóta annyi szopás volt a driverek miatt, hogy felsorolni se lehet.
Nah de nem offolok ide elvégre a játék topikja nem vga-é.
-
Ricco_hun
senior tag
-
Ricco_hun
senior tag
Ha leírod a tesztkörülményeket holnap én is nyomok egy tesztet, csak nem értek én az ilyen fraps logolásokhoz meg bencsmárkoláshoz.
Eagle16 kösz a linket. Végülis jól jöhet néha, hogy a távolabbi textúrák is élesek lesznek. Ha nem túl erőforrásigényes a cucc, akkor rákapcsolom azt is. Vajon a trilinear-hoz képest az a x8 hányszoros lehet? -
-
Ricco_hun
senior tag
Igen, biztos.
Figyelj, lehet, hogy nagyon a határon vagyok játszhatóság terén, de érzésre nem szaggat. Kiiratni meg nem fogom az fps-t (de most már lehet, hogy holnap megnézem), mert a fraps leterheli a gépet és kevesebb fps-t mér, mintha nem futna a háttérben a fraps. De mondom, holnap kíváncsiságból felteszem a fraps-ot és megnézem.Hohó, most ahogy nézem a te printscreen-edet, nekem textűraszűrés nincs bekapcsolva 8x-ra. Az csak trilinear-on vagy min van. Ez a "szűrés" mégis mit csinál a képpel?
-
szab.tam
nagyúr
igaz, a karriert még nem kezdtem el, csak 1-et mentem benne. quick race-ket nyomok, ismerkedek a pályákkal. 15 db. 1-2-3 körös versenyből 15-öt megnyertem. általában 10-15 autóval indulok. 1x kellett megizzadnom, hogy 1 kör alatt mindet leelőzzem, mert túl rövid volt a pálya....
te milyen játékkal játszol???
-
Májsztró
addikt
Shift - jó gépigény ?!?!?
Végülis vannak itt emberek akiknek a 120-150ezres gépén szarik menni rendesen .. Gondolom Core 920-ra írták
Apropó , a kormány érzékenységet még megpróbálom , hátha jobb lesz.
(#721) - = Zk = - :
Gondolom ,hogy valami azért más lehet. Biztos ,hogy elírtak valamit , mert a valóságban nem így mennek nyilván az autók. De hát tökéletes fizikát sem lehet írni szgépre
#2. mod :
Mindjárt nekiesek , aztán megírom a fejleményeket
(#725) Enton :
Gondolom neked is eredeti van
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i3 10105F 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- AKCIÓ! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 8GB GDDR6 Rampage Shiva Zalman 500W
- HATALMAS AKCIÓK / MICROSOFT WINDOWS 10,11 / OFFICE 16,19,21,24 / VÍRUS,VPN VÉDELEM / SZÁMLA / 0-24
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest