Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz DragBo #855 üzenetére

    Ha tökön akarod lőni magadat, akkor menj bele egy ilyenbe bátran. Ha nyersz, automatikusan érvényessé válik a kivitelezővel történt előszerződés. Aminek kiegészítő eleme lenne, hogy ha amennyiben van a pályázat keretösszegén felüli összeg, akkor ezt te kifizeted, így mondjuk elég lényeges lenne, hogy mennyi az annyi. Beadod, nyersz, kijönnek, és azt mondják, hogy +1 millió, akkor mit csinálsz? :F
    De amúgy így beadási határidő előtt 5 vagy 12 nappal nekikezdeni a komplexhez kivitelezőt keresni, szerintem nem sok sikerrrel kecsegtet (bár fene tudja, egyesek, akik eddig füle botjukat sem mozdították ajánlat kapcsán, elkezdtek hiénázni, legalábbis engem most ketten is megtaláltak a nagy semmiből a napokban).
    Meg mondjuk úgy indul a történet, hogy energetikai tanúsítvány, egyrészt az mutatja meg, hogy nagyjából mit lehet csinálni, másrészt azt ugye el is kellene készíteni a fennmaradó időben, ha nem budapesti vagy pest megyei vagy, akkor erre lenne 3 munkanap.
    Meg csak hogy jól értem, azt sem tudja a túloldal, hogy mondjuk hány ablakod van?

Új hozzászólás Aktív témák