Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baloghgabor

    aktív tag

    Nos, legalább annyira boldog karácsonyt a Vodafone Hungary - nak mint amit ők okoztak a kedves levelükkel! Közel másfél évtizede vagyok az előfizetőjük, több számlásként. Egyik elofizetésemet októberben kártyásra cseréltem, akkor kifizettem a kb. 20ezer forintos elmaradást (nem én használtam, elvileg nem is én fizettem, ezért is tettem meg ezt a lépést), de így korrekt, lezártuk, és ezen az úton elbúcsúztunk. Ma kapom a sima levelet, amit csakis karácsonyi üdvözletnek gondoltam, hiszen minden mást elektronikusan intézek velük. Nem, csak egy utolsó (!) felszólítás, mielőtt a behajtó cégnek átadnák a 3.590.- Ft követelésüket (?!). Nézem az applikációban, ahol a beígért jódolgokat sem mutatja pár napja, de tartozás, mint olyan sem látszik. Nos, van az 1750, bahajtáskezelési csoport, hívhatom őket. Végig megyek a menün saját telefonom, adataim, mert fogalmam sincsen mi is lehet ez. Majd a sikeres beazonosítást követően közli hogy boldog karácsonyt, ők most nem dolgoznak, visszhall és és ennyi! 😕 Na akkor van egy órám hívom az ügyfélszolgálatot, mert a vérnyomásom az években már ekkor. Egy nagyon kedves és aranyos ügyintéző próbál segíteni, de nem talál semmi elmaradást ő sem. Majd mondom hogy igaz nem az az osztály, de a levél alapján nem lehetne megkeresni, mi is ez?! De megpróbálja, és valóban az a kettő hónapja megszüntetett számlás előfizetésem maradványa. De hogy hogy, azt ő sem nagyon érti. Azt sem, hogy miért ezzel a fenyegető levéllel találtak csak még hiszen ő is látja az összes elérhetőségemet, amin kereshettek volna. Aranyos, kedves, segítőkész volt, így megköszöntem neki és kölcsönösen boldog karácsonyt kívánunk majd letettem a telefont. Azon gondolkoztam hogy ha nem fizetem be és bíróságra megyünk, akkor mennyi ideig és hogyan huzódhatna el az egész? Nyilván lenne egy jogász náluk akinek úgyis ez a dolga, én meg állok ott egyedül és védem az igazamat? Így inkább befizettem azonnal és gondoltam szépet erről a csodálatos (sic!) cégről! 😡
    (Vodafone Hungary Facebook oldalára is ugyanezt kitettem, meg nyilván írok is nekik, de nyilván a szegény ügyintéző, aki majd olvassa sokat nem tud tenni) 😊

    bégé

Új hozzászólás Aktív témák