- Fotók, videók mobillal
- Eltűnhet a Dinamikus Sziget
- Telekom mobilszolgáltatások
- iPhone topik
- Erős specifikáció, kompakt formában
- Minden készen áll a Galaxy Unpackedre
- Az Oppo Find X8 Ultra lett a legvékonyabb kameramobil
- Nem fogy a Galaxy S25 Edge?
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
-
Mobilarena
A RAM (az angol Random Access Memory rövidítéseként), magyarul közvetlen hozzáférésű memória. Egy közvetlen elérésű írható/olvasható adattároló eszköz. A RAM tárolja a CPU által végrehajtandó programokat és a feldolgozásra váró adatok nagy részét. Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van, kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Chaser
legenda
válasz
dave118 #12302 üzenetére
Geil ultrát nyugodtan vehetsz.
Múlt héten próbálgattam pár ramot, gondoltam megosztom veletek a tapasztalatokat. Volt egy kingmax 2GB-os modulom, típusszámot sajnos nem írtam fel, az 2.1-en 1000 fölött orthos stabilan hasított. Becseréltem Geil value 2x2GB kitre, míg az eladó srác a számlát intézte, nézegettem a dobozát, CL6-nak volt felüntetve..mondom a srácnak ez nem faxa, nézzen már utána. A Geil honlapján csak cl5-ös volt ebbeől a kitből, jó mondom kipróbálom, ha mégse jó visszacsere. Kipróbáltam..mikor kivettem a dobozból a ramok matricáin virított a 6-6-6-24...ehhe mondom
Cl5@800-on 2.1-en se indult, visszacseréltem kingmaxra, de ez már más típusú volt, dobozos, de nem Mars, KLDE88F-B8KB5 a típusa, 2.1-en DC-ben mennek 1000+ cl5-ön.
-
Mauzes
addikt
válasz
dave118 #11972 üzenetére
Szerintem a Value jobban megéri.
(Én mondjuk a helyedben 1066-os Kingmax-ot vennék, mert egyrészt olcsóbb, mint a 800-as Value, másrészt 800-on kisebb időzítésekkel is tudod használni, tehát gyorsabb. Igaz, kicsit kell próbálgatni, hogy meddig stabil, de azért ez nem nagy tuning...)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- SK Hynix 8GB DDR4 3200 MHz laptop RAM
- AKCIÓ! 16GB (2x8) G.Skill Trident Z RGB 4266MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Kingston Fury Beast 32GB 6000MHz DDR5 CL30 RAM (KF560C30BBE-32)
- DDR3 DDR3L 4GB 8GB Notebook RAM Bazár (Samsung, SKHynix, Micron, Kingston)
- 24 gb Corsair vengeance DDR3 tuning ram
- Turbózd fel géped a jövő RAM-jával!
- HATALMAS AKCIÓK! GARANCIA, SZÁMLA - Windows 10 11, Office 2016 2019 2021,2024, vírusírtók, VPN
- Beszámítás! HP Z2 G4 Tower Workstation számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- iKing.Hu - Motorola Edge 50 Ultra - Nordic Wood - Használt, karcmentes
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged