Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    válasz tomp #65159 üzenetére

    Na jó, de ha már eleve benne van a készülékben a lehetőség és a tudás, akkor azt nyilvánvalóan valamilyen lefektetett szabvány alapján teszik, különben semmi értelme. De íitt nagyon úgy néz ki, hogy ahány gyártó áés ahány szolgáltató, mindneki a saját szája íze szerint értelmezi, a végén aztán az lesz belőúle ami van is, hogy egyes készülékekkel megy, míg másokkal nem, mégha ugyanaz a típus is a készülék, csak az egyiket szolgáltatónál vették, amásikat meg független forrásból. Éppen ez a probléma, hogy valahogy nem egységes ez az egész. Ha az lenne, nem lennének ilyen kitételek, hogy először a szolgáltatónál vett készülékeken megy, de ha két SIM-es, akkor meg mégsem.
    Másik dolog, azt még megértem, hogy a szolgáltatói szoftvert tartalmazó telefonokon indul hamarabb a szolgáltatás. Később a függetleneken. De azt mégis hogy? A Telenor kívánságára a gyártó nem fog külön szoftbvert gyártani, ami majd csak a Telenoros készülékekbe fog letöltődni. Aztán a gyártó készítsen Vodafoneos, meg Telekomos, meg Orange-os meg minden szolgáltatónak külön szoftvert? Én itt csúsztatást érzek a szolgáltató részéről.
    Fogalmazhatnék úgy is, hogy amelyik készüléken megy ez a szolgáltatás, az isteni csoda, egy rendszerfrissítés után semmi sem garantálja, hogy továbbra is műáködni fog azokon a készülékeken, amiken most megy. Én nem létom széleskörű elterjedését ennek a technológiának.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák