Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reddoors

    tag

    Azért nem semmi , hogy itt azon gondolkodnak emberek az új tarifacsomaggal kapcsolatban "És mi van ha nem telefonálok ? ".
    Komolyan mondom ez vicc , de persze ez Magyarország ahol semmi sem jó, vagy ha jó akkor miért úgy van ahogy van. :)
    Ha az lenne a tarifacsomagba , hogy NEM lehet telefonálni akkor meg az lenne a baj.
    Vannak mindenhol szabályok amit be kell tartani.
    Csak azt nem értem miért baj az ha kell telefonálni hiszen a hívás 50 percig ingyen van. Akkor meg mi a baj ?
    Ezek az új generációs csomagok végre követik a mai kor követelményeit. Becsülendő , hogy a Telenor ezt meglépte minden korlátozás nélkül.
    Én soha nem voltam Telenor előfizető de , a megjelenés napján hazafelé már vettem is egy ilyen előfizetést mert óriási lehetőségeket látok benne.Nem gondolkodtam 1 percet sem.
    Szívesen fizetek olyan szolgáltatásért ami jó.
    Szerencsére van időm tesztelni és 4 nap után egy rossz szavam nem lehet mert tényleg nincsenek korlátok.
    Ha van egy megfelelő telefonod ami tudja a sebességet akkor nagyon jó a szolgáltatás. Ár/érték arányban megéri sőt ha az első 1-2 sikeres hónap után ha marad ez a minőség feladom a Telekomot és a mostani legkisebb STARTOT MÓDOSÍTANI fogom STANDARDRA.
    Ha valami jó azért minden további nélkül hajlandó vagyok fizetni. :)
    Az más kérdés , hogy ezt a szemléletet ebben az országban nem sokan díjazzák mert itt mindenki mindent azonnal és INGYEN akar.

Új hozzászólás Aktív témák